Ruszają konsultacje społeczne projektu „Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2020”

W piątek 15 listopada rozpoczną się konsultacje społeczne projektu „Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2020”. Uwagi i sugestie przyjmowane będą m.in. pocztą tradycyjną i elektroniczną do 4 grudnia.

 

Głównym celem konsultacji jest zebranie uwag oraz opinii mieszkańców Ełku, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i innych podmiotów z terenu miasta, których cele statutowe związane są z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych. Konsultacje prowadzone będą w dwóch formach. Pierwsza z nich to możliwość przekazania wypełnionego i podpisanego formularza konsultacyjnego pocztą tradycyjną, wysyłając go na adres: Urząd Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk lub przekazanie opinii przy pomocy poczty elektronicznej, na adres e-mail an.wielgat@um.elk.pl.

 

Swoje uwagi można przekazać też bezpośrednio pracownikowi Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku w budynku przy ul. Piłsudskiego 2, piętro I, pok. 15 w czasie trwania konsultacji, w godzinach pracy Wydziału lub podczas dyżurów konsultacyjnych zaplanowanych na 20 i 27 listopada w godzinach 15.30 – 16.30 w budynku przy ul. Piłsudskiego 2, piętro I, pok. 15.

 

Źródło: UM Ełku

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015