Rzecznik Praw Konsumenta zaprasza po porady. Dzisiaj dyżuruje w Galerii Brama Mazur.

Z myślą o potrzebach mieszkańców powiatu ełckiego, Starostwo Powiatowe w Ełku wspólnie z Galerią Brama Mazur organizuje cykliczne porady konsumenckie. Skorzystać z nich można już dzisiaj. Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Dariusz Dracewicz dyżurować będzie w Galerii od godz. 10 do godz. 16. Kolejne spotkania, będzie można skorzystać z porad rzecznika, zaplanowano na 12 i 19 października.

 

Przypomnijmy, że do podstawowych zadań rzecznika należą m.in. zapewnienie bezpłatnego poradnictwa konsumenckiego i informacji prawnej w zakresie ochrony interesów konsumentów z powiatu ełckiego; składanie wniosków w sprawie stanowienia i zmiany przepisów prawa miejscowego w zakresie ochrony interesów konsumentów z powiatu ełckiego; występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów z powiatu ełckiego.

2 odpowiedzi na “Rzecznik Praw Konsumenta zaprasza po porady. Dzisiaj dyżuruje w Galerii Brama Mazur.”

  1. Waldek. Konieczko pisze:

    Co powinien robić Pan Rzecznik wiemy, pytanie jest konkretne. Proszę podać przykłady załatwionych spraw po myśli konsumenta.Bez nazwisk ale konkretnie.

  2. skipper pisze:

    Konkretnie, to ja Ci odpowiem. Kilku osobiście mi znanym starszym osobom pomógł skutecznie (i bez żadnych kar umownych, które oczywiście były w umowach zapisane) wypowiedzieć umowę na dostawę energii, którą zawarli z firmą Nowoenergia. Zostali bezczelnie zmanipulowani przez domokrążcę twierdzącego, że działa w imieniu PGE i dla dobra klientów.

Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki Internetowe spotkania Działaj Lokalnie
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza na internetowe...
Powiat Ełcki Sprzęt komputerowy powędrował do szkół
Nowoczesne laptopy wraz z oprogramowaniem i mobilnym Internetem...
Powiat Ełcki Nowoczesne laptopy trafią do szkół
Powiat ełcki pozyskał grant na zakup czterdziestu nowoczesnych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015