Samorząd powiatu ełckiego czeka na uwagi i propozycje. Trwają konsultacje społeczne.

Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do udziału w konsultacjach społecznych do Programu Współpracy samorządu powiatowego w Ełku z sektorem pozarządowym na rok 2020. Uwagi i propozycje odnoszące się do tego dokumentu przyjmowane będą do 5 października.

 

„Program Współpracy samorządu powiatowego w Ełku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020” to dokument określający zasady współpracy i wspierania organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu ełckiego. Ich celem jest rozwijanie dialogu z organizacjami pozarządowymi oraz zwiększenie ich uczestnictwa w ważnych dla powiatu i dla nich samych sprawach. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami wszelkimi propozycjami i opiniami w zakresie tych konsultacji.

 

Uwagi do Programu Współpracy na rok 2020 przyjmowane są bezpośrednio w Starostwie Powiatowym w pokoju nr 390 (II piętro Starostwa Powiatowego w Ełku). Można też wysłać je pocztą elektroniczną na adres: ngo@powiat.elk.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
Powszechnych w Ełku, który znajduje się w hali sportowej Zespołu...
Powiat Ełcki Równać Szanse -Małe Granty
Ruszył konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”, który jest...
Powiat Ełcki Nowy punkt szczepień w Ełku gotowy
Od środy, 5 maja, będzie można się zaszczepić przeciw Covid-19 w...
Powiat Ełcki Życzenia dla Maturzystów
Drodzy Maturzyści, przed Wami jeden z najważniejszych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015