Serce Szymka potrzebuje 130 tys. zł

Miniona niedziela była bardzo ważnym dniem w życiu Szymka – 4 listopada obchodził on swoje 8 urodziny. Chłopiec urodził się z wrodzoną wadą serca: HRHS, TA, TGA, ASD, VSD. Zmaga się też z hipoplazją tętnic płucnych. Dzięki wsparciu przyjaciół i wielu życzliwych mu osób, Szymkowi udaje się wygrywać walkę ze śmiercią. Tym razem potrzebuje 130 tys. zł, by przejść ostatni już etap korekcji wady serca.

 

Operacja Fontana, do której zakwalifikował się młody ełczan, może odbyć się już na początku przyszłego roku w Munster. Jej dokładny termin ustalony zostanie dopiero po zebraniu całej kwoty potrzebnej na ten cel.

 

– Do tej pory zawsze mogliśmy liczyć na pomoc dobrych ludzi i tym razem również zwracamy się do nich z prośbą o wsparcie – mówi mama Szymka. – Prosimy o wsparcie zbiórki na operację serca Szymka. Liczy się każda złotówka.

 

Swoje serce dla serca Szymka można otworzyć włączając się do internetowej zbiórki prowadzonej pod adresem: https://www.siepomaga.pl/serceszymona lub biorąc udział w facebook-owej aukcji organizowanej na rzecz chłopca: https://www.facebook.com/groups/224986415013786/

 

em

Fot. Archiwum prywatne

2 odpowiedzi na “Serce Szymka potrzebuje 130 tys. zł”

  1. Alex. pisze:

    Gdzie są vipowcy z UM na czele z prezydentem który tak pięknie opowiadał w kampanii wyborczej jak to dba o mieszkańców. Gdzie pan jest dzisiaj Pan jako pierwszy powinien chodzić z puszka po mieście by ratować chorego młodego Elczanina.juz Pan zapomniał co Pan opowiadał.

  2. owsik pisze:

    Skromny facet, mój żołądek potrzebuje ze dwa miliony a już nie mowie ile wątroba

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015