Śmiertelne potracenie 8-letniego chłopca

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Ełku, w rejonie Biblioteki Miejskiej. Potrącony przez samochód służący do wywozu kontenerów na śmieci 8-letni chłopiec pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu.

Dzisiaj około godziny 12:00 oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany o wypadku, do którego  doszło w centrum miasta, w rejonie Biblioteki Miejskiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem służącym do wywozu kontenerów na śmieci potrącił 8-letniego chłopca.
Pracownik pobliskiej biblioteki natychmiast podjął akcję reanimacyjną i udzielał chłopcu pomocy do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Niestety pomimo reanimacji chłopiec zmarł. Obecnie policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że kierujący,61-letni mieszkaniec Ełku był trzeźwy , ale pomimo tego, pobrana została mu krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

7 odpowiedzi na “Śmiertelne potracenie 8-letniego chłopca”

 1. Czekam na hejty napisał(a):

  Zastanawiam sie kto pierwszy zacznie hejtować kierowcę, nie znając faktów oczywiście

 2. Kierowca napisał(a):

  Zapierd…. pewnie,bo jak to można nie zauważyć dziecka w dodatku złomem 30 letnim.Nie pierwszy wypadek w PUK !!! Może się ktoś w końcu zainteresuje czym się jeździ i kto, po Ełckich drogach !?

 3. Anonim napisał(a):

  Każdy ma pretensje do kierowcy bo jeździ zlomem z puku, a nikt nie pomyslal ze 8 letnie dziecko jest nieuważne i ma głęboko w poważaniu wszystko. Tyle sytuacji jest na drogach że dziecko nie rozgląda sie i wybiega pod koła samochodu bo mysli ze zdąży, a w główce ma mało.

 4. Anonim napisał(a):

  Wina rodziców niech pilnują dzieci. A każdemu może przydażyć się że kogoś nie zauważy. Takie są realia że dzieci zostają w domach bez opieki a potem jak dojdzie do tragedii to szuka się winnych. Trochę dyscypliny zastosować nie zaszkodzi a efekty będą widoczne.

  • ja napisał(a):

   Dziecko skakalo przez płot bo mu piłka wpadła. Wychodząc starcil równowagę i wpadł pod kole.Jak nie wiesz to nie gadaj. A rodzic musi pracować aby jakoś. Utrzymać rodzinę tym bardziej ze ojciec tego chłopca tez nie zyje..

 5. Biedny kierowca napisał(a):

  Bardziej mi szkoda kierowcy niż rodziców…Będzie mu się to śniło po nocach

 6. anonimmmm napisał(a):

  jest mi strasznie przykro chłopiec stracił życie bo nie utrzymał równowagi mama nadzieje że w niebie będzie mu lepiej a dla rodziców szczere kondolencje [*]

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Jak szalec to szaleć !

  Postawić tam obserwatorium astronomiczne i... wyp ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: To już lepiej zrobić

  windę w obecnej "wieży ciśnień" ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Nie wywyzszajcie się, bo...

  A tak poza tym: co na to mieszkańcy bloku, przy k ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: pedril

  jest jeden idiota który wyda te pieniądze.. tome ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Szaja

  Nasza wieża widokowa przynajmniej powinna przypom ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015