Społeczność szkoły prosi o wsparcie dla dyrektora

Artur jest wspaniałym pedagogiem, wychowawcą, ale przede wszystkim niezastąpionym dyrektorem szkoły – tak o szefie placówki mówią absolwenci i uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku. W styczniu tego roku Artur Bońkowski przeszedł rozległy udar mózgu. Wylew krwi spowodował konieczność przeprowadzenia operacji. Miesiąc leżał w stanie ciężkim w szpitalu w Białymstoku. Następnie został przetransportowany do szpitala w Ełku. Dzisiaj szkolna społeczność prosi o wsparcie jego rehabilitacji.

 

Dotychczasowa rehabilitacja przyniosła rezultaty. jednak spustoszenia w organizmie spowodowane przez niedotlenienie pozostały. Przed nim rozpoczął się okres intensywnej rehabilitacji. Na początku w szpitalu, teraz w domu pod opieką rodziny. Codzienna praca z rehabilitantem, logopedą i psychologiem początkowo trudna dla Artura, z czasem zaczęła przynosić efekty. Artur wszystko rozumie, słyszy, widzi, chodzi, ale nie mówi oraz ma niedowład prawej ręki. Każdego dnia wstaje z nowym zapałem, z jeszcze większą energią.

 

– Lekarze oceniają, że Artur ma szansę wrócić do pełnej sprawności i zdrowia. Potrzebny jest tylko czas, cierpliwość… i pieniądze – czytamy pod adresem: https://pomagam.pl/pomoc-arturowi?fbclid=IwAR2DemRzru8FGNohqRg47JUPG6lUBl-2LMu8IJm2BzJjlIzxA58iGQ9YBQI, gdzie prowadzona jest zbiórka funduszy. – Rehabilitacja pochłonęła już wszystkie oszczędności rodziny i dotychczasowe zebrane środki. Razem możemy sprawić, że Artur wróci do swojego wcześniejszego stylu życia ! Udowodnijmy światu, że nie ma rzeczy niemożliwych!!!

 

rm

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
Powszechnych w Ełku, który znajduje się w hali sportowej Zespołu...
Powiat Ełcki Równać Szanse -Małe Granty
Ruszył konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”, który jest...
Powiat Ełcki Nowy punkt szczepień w Ełku gotowy
Od środy, 5 maja, będzie można się zaszczepić przeciw Covid-19 w...
Powiat Ełcki Życzenia dla Maturzystów
Drodzy Maturzyści, przed Wami jeden z najważniejszych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015