Społeczność szkoły prosi o wsparcie dla dyrektora

Artur jest wspaniałym pedagogiem, wychowawcą, ale przede wszystkim niezastąpionym dyrektorem szkoły – tak o szefie placówki mówią absolwenci i uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku. W styczniu tego roku Artur Bońkowski przeszedł rozległy udar mózgu. Wylew krwi spowodował konieczność przeprowadzenia operacji. Miesiąc leżał w stanie ciężkim w szpitalu w Białymstoku. Następnie został przetransportowany do szpitala w Ełku. Dzisiaj szkolna społeczność prosi o wsparcie jego rehabilitacji.

 

Dotychczasowa rehabilitacja przyniosła rezultaty. jednak spustoszenia w organizmie spowodowane przez niedotlenienie pozostały. Przed nim rozpoczął się okres intensywnej rehabilitacji. Na początku w szpitalu, teraz w domu pod opieką rodziny. Codzienna praca z rehabilitantem, logopedą i psychologiem początkowo trudna dla Artura, z czasem zaczęła przynosić efekty. Artur wszystko rozumie, słyszy, widzi, chodzi, ale nie mówi oraz ma niedowład prawej ręki. Każdego dnia wstaje z nowym zapałem, z jeszcze większą energią.

 

– Lekarze oceniają, że Artur ma szansę wrócić do pełnej sprawności i zdrowia. Potrzebny jest tylko czas, cierpliwość… i pieniądze – czytamy pod adresem: https://pomagam.pl/pomoc-arturowi?fbclid=IwAR2DemRzru8FGNohqRg47JUPG6lUBl-2LMu8IJm2BzJjlIzxA58iGQ9YBQI, gdzie prowadzona jest zbiórka funduszy. – Rehabilitacja pochłonęła już wszystkie oszczędności rodziny i dotychczasowe zebrane środki. Razem możemy sprawić, że Artur wróci do swojego wcześniejszego stylu życia ! Udowodnijmy światu, że nie ma rzeczy niemożliwych!!!

 

rm

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Nasze szkoły coraz atrakcyjniejsze
Wczoraj odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowych pracowni w...
Powiat Ełcki Konkurs Krasomówczy
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w XLIV Wojewódzkim...
Powiat Ełcki Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Dzisiaj, w Zespole Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w...
Powiat Ełcki Otwarto kolejne miejsce spotkań w Prostkach
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie zmodernizowanego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015