Społeczność szkoły prosi o wsparcie dla dyrektora

Artur jest wspaniałym pedagogiem, wychowawcą, ale przede wszystkim niezastąpionym dyrektorem szkoły – tak o szefie placówki mówią absolwenci i uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku. W styczniu tego roku Artur Bońkowski przeszedł rozległy udar mózgu. Wylew krwi spowodował konieczność przeprowadzenia operacji. Miesiąc leżał w stanie ciężkim w szpitalu w Białymstoku. Następnie został przetransportowany do szpitala w Ełku. Dzisiaj szkolna społeczność prosi o wsparcie jego rehabilitacji.

 

Dotychczasowa rehabilitacja przyniosła rezultaty. jednak spustoszenia w organizmie spowodowane przez niedotlenienie pozostały. Przed nim rozpoczął się okres intensywnej rehabilitacji. Na początku w szpitalu, teraz w domu pod opieką rodziny. Codzienna praca z rehabilitantem, logopedą i psychologiem początkowo trudna dla Artura, z czasem zaczęła przynosić efekty. Artur wszystko rozumie, słyszy, widzi, chodzi, ale nie mówi oraz ma niedowład prawej ręki. Każdego dnia wstaje z nowym zapałem, z jeszcze większą energią.

 

– Lekarze oceniają, że Artur ma szansę wrócić do pełnej sprawności i zdrowia. Potrzebny jest tylko czas, cierpliwość… i pieniądze – czytamy pod adresem: https://pomagam.pl/pomoc-arturowi?fbclid=IwAR2DemRzru8FGNohqRg47JUPG6lUBl-2LMu8IJm2BzJjlIzxA58iGQ9YBQI, gdzie prowadzona jest zbiórka funduszy. – Rehabilitacja pochłonęła już wszystkie oszczędności rodziny i dotychczasowe zebrane środki. Razem możemy sprawić, że Artur wróci do swojego wcześniejszego stylu życia ! Udowodnijmy światu, że nie ma rzeczy niemożliwych!!!

 

rm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

88 − 86 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 26 = 34

Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Imperium Siły, w kategorii męskiej oraz Przedsiębiorstwo...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi już jutro !
Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Ełku odbyło się losowanie...
Powiat Ełcki Zgłoś drużynę na X Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania swoich...
Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015