Stypendium sportowe czeka. Czas złożyć wniosek.

Do końca czerwca przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe na okres od lipca do grudnia tego roku. Jest ono formą wsparcia materialnego zawodników oraz trenerów, umożliwiającą rozwój kariery sportowej.

 

Stypendium przyznawane jest w dowód uznania dla prezentowanego przez zawodników i trenerów poziomu sportowego i osiągnięć w danej dyscyplinie na arenie krajowej oraz międzynarodowej. W tegorocznym budżecie miasta zaplanowano na to w sumie 192 tys. zł.

 

Kolejnych 14 tys. zł zaplanowano w tym roku wydać na nagrody będące wyrazem uznania dla: zawodnika za prezentowany przez niego poziom i wysokie wyniki sportowe; trenerów i instruktorów za ich zaangażowanie lub za wysokie wyniki ich zawodników oraz klubów (w tym działających w formie stowarzyszenia), związków sportowych i instytucji, za wysokie wyniki sportowe lub działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej w Ełku.

 

Wnioski o przyznanie nagród składać można przez cały, a o przyznanie stypendium sportowego do 30 czerwca. Szczegółowe informacje dotyczące zasad i formularze dostępne są w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku.

 

kk

2 odpowiedzi na “Stypendium sportowe czeka. Czas złożyć wniosek.”

  1. Ada pisze:

    Nasi piłkarze powinni otrzymać stypendium. Mazur to. Nasz, klub na dobre i na złe. Ktory klub funkcjonuje od kilkudziesięciu lat.

  2. Marriu pisze:

    Ale sport to nie tylko piłka kopana.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015