Szkolnictwo w subregionie ełckim stawia kolejny krok w rozwoju

Jest umowa partnerska, która zaowocować ma realizacją projektu „Szkoła Zadań Prawdziwych – program rozwoju szkół podstawowych w subregionie ełckim”.

 

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku podpisał umowę z Narodowym Forum Doradztwa Kariery w Warszawie oraz Open Education Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku i Białostocką Fundacją Kształcenia Kadr. Dokument o partnerstwie podpisany została w celu realizacji projektu „Szkoła Zadań Prawdziwych – program rozwoju szkół podstawowych w subregionie ełckim”.

 

W ramach projektu planowane jest m.in.: opracowanie programów konferencji, seminariów i materiałów informacyjnych, organizacja 25 konferencji szkolnych, indywidualne wsparcie nauczycieli i dyrektorów w trakcie stosowania innowacji pedagogicznych w szkole oraz monitorowanie jakości kompetencji nabytych przez uczestników projektu.

 

Całkowita wartość projektu wynosi 467 475 złotych, z czego 85% stanowi dofinansowanie w ramach Programu Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur 2021-2027. Projekt realizowany będzie w latach 2024 – 2027.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 + 8 =

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015