Teatr IMPRO ogłasza nabór – Daj się ponieść wolności i radości

Teatr jest rozrywką i temu ma służyć, ale również jego obowiązkiem jest mówić o sprawach ważnych – uważa Wiktor Malinowski, twórca Teatru Delikates. – Teatr ma oderwać widza od spraw codziennych poprzez śmiech, kontemplację, może nawet sprowokować do przewartościowań, zaznania katharsis.

 

Tym razem autor spektakli, słuchowisk i happeningów wcieli się w rolę prowadzącego zajęcia teatralne dla osób z grupy wiekowej 14+. W programie znajdą się ćwiczenia integrujące grupę, rozwijające wyobraźnię uczestników, gry i zabawy teatralne, techniki walki z tremą, ćwiczenia ze świadomości ciała, elementarne zadania aktorskie oraz podstawy pantomimy.

 

– Interesują mnie różne formy wypowiedzi teatralnej, od pantomimy po żywe słowo – mówi o sobie Wiktor Malinowski. – Ograniczając się tylko do jednej formy wypowiedzi artystycznej, ograniczam sobie możliwość dotarcia do widza z tym, co dla niego ważne.

 

Pierwsze spotkanie grupy teatru improwizowanego IMPRO odbędzie się w środę 14 listopada o godz. 19 w Szkole Artystycznej przy ul. Armii Krajowej w Ełku, sala 30.

 

mk

Fot. ECK

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015