To już jutro. Kickboxerzy zmierzą się w formule K1.

O godz. 18 rozpocznie się sobotnia (15 grudnia) Gala DSF Kickboxing Challenge Eliminator. Widowisko w formule K1 odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej na os. Jeziorna w Ełku.

 

DSF Kickboxing Challenge Eliminator to czteroosobowy turniej, którego zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci kontraktu z DSF. Po drodze będzie musiał stoczyć dwie walki. Pojedynki to 3 rundy, z których każda trwa 3 minuty i dzielą je jednominutowe przerwy. Pomiędzy starciami eliminatora kibice obejrzą 4 walki zawodowe, również na dystansie 3 rundy po 3 minuty z jednominutową przerwą.

 

Wśród zawodników nie zabraknie ełczanina. W turnieju zmierzy się Rafał Tronci, zawodnik Ełckiej Szkoły Walki Thor, który na swoim koncie zanotował już wiele występów amatorskich. Zdobywał medale w formułach K1 i Low Kick podczas Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Rafał ma 19 lat i będzie to jego pierwsza walka jako senior i debiut zawodowy.

 

em

3 odpowiedzi na “To już jutro. Kickboxerzy zmierzą się w formule K1.”

 1. Kibic pisze:

  Wczoraj widziałem w TV walkę prezydenta Poznania z zawodowym bokserem. Oczywiście cel zbiórki pieniędzy. A może wrzucić na ring u nas prezia na tej gali. Może inaczej spojrzałby na przyszłość Miasta.

 2. Kora pisze:

  Moja propozycja to, niechby mu wybili z głowy budowy ohydnych durnych mostków i małpich lampek

 3. ja@ja pisze:

  byłem i to widziałem… pytanie skoro jest to częściowo finasowane z budżetu miasta Ełk miałbym prośbę aby była transmisja na kanale teletop tej reklamowwej… kiedy zobaczyłem proawdzącego M. T…..kiewicza zrobiło się gorzj no i potem wszedł piękny i (już nie) młody T. (S)Au…wicz jeszcze gorzej
  ps śmiertelnicy mieli lepszy widok te wszystkie Vipy

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015