Tomasz Osewski Wójtem Gminy Ełk!

Za nami wybory samorządowe. Tomasz Osewski pozostanie Wójtem Gminy Ełk na kolejną kadencję: 2018-2023. Z nieoficjalnych informacji wynika, że urzędujący wójt otrzymał 2602 głosy. Pozostali kandydaci otrzymali następujące poparcie: Krzysztof Łapiński – 517 głosów, Antoni Polkowski – 448 głosów, Tomasz Michał Michałowski – 440 głosów, Anna Sidorowicz – 256 głosów.

 

– Dziękuję wszystkim głosującym za zaufanie i docenienie pracy mojej, ale też i urzędników oraz radnych – powiedział Tomasz Osewski, stary – nowy Wójt Gminy Ełk.

– Wszyscy ciężko pracowaliśmy przez ostatnie cztery lata, zmiany na lepsze widać niemal w każdym zakątku naszej pięknej gminy. Jestem przekonany, że przez kolejne lata będziemy się rozwijać jeszcze bardziej. Mam ambitne plany i wierzę, że uda się zrealizować wszystko. Tak jak zrealizowałem wszystkie obietnice wyborcze z 2014 roku.

 

 

źródło – www.elk.gmina.pl

14 odpowiedzi na “Tomasz Osewski Wójtem Gminy Ełk!”

 1. ehh pisze:

  a podobno wszyscy mieli iść głosować na Panią Anne czy to w gminie czy to w mieście…

 2. Mieszkanka gminy pisze:

  Proszę bardzo

 3. logo pisze:

  Panie Osewski nie czaruj Pan, nie jesteś i zapewne nie bedziesz kandydatem marzeń, choć na tle poprzednika i tak wypadasz Pan znacznie lepiej i to tyle dobrego. Wygrana natomiast jest kwestią braku dobrych konkurentów, a nie zadowolenia ze sprawowania urzędu. Pasuje tu stare pakistanskie powiedzenie -„na bezrybiu i rak ryba”

 4. Ad pisze:

  To prawda ale jest i trochę zasług. Polkowski rozłożył Gminę i zniszczył papiery. Wolę Osewskiego niż Michałowskiego. Zrobił parę banerów i myślał że baby na niego zagłosują bo im życzenia na dzień kobiet wysłał.

 5. Jam pisze:

  Bardzo ale to bardzo się cieszę, że Osewski będzie dalej rządził!! Gmina jest za Panem panie wójcie!!! A Antek mam nadzieję zrozumie, gdzie jego miejsce!

 6. Jan pisze:

  Nie było żadnej masakry. Osewski osiągnął tyle ile razem kontrkandydaci. Czyli gmina jest totalnie podzieloną. Nic dobrego z tego nie będzie. Dobrze ze iwaszki pogonione. Vice starostą też nie będzie.

 7. Modzie Da pisze:

  Polkoś powiedział że zaatakuje. Referendum.

 8. J. K pisze:

  Ci kontra kandydaci to takie biedy no może Michałowski trochę miejski.

 9. Danuta pisze:

  Antek już szykuje referendum

 10. Mieszkaniec pisze:

  Jeśli popatrzeć na kontrkandydatów to Osewski jest najlepszy. Każdy ma jakieś wady i on też ale pokażcie kogoś bez wad. Zastał po Antku bagno i bardzo dużo naprawił.

 11. Wyborca gmina pisze:

  A gdzie jest carowa? Czy wróciła do lepienia kartaczy czy poszła w wielki świat.

 12. L. K pisze:

  Gdyby lepiła lepsze kartacze byłaby w radzie.

 13. H. Wal. pisze:

  Z tymi wyborami to komedia. Osewski miał 2000 głosów I kontrkandydaci 2000 głosów. Wiadomo wygrał Osewski ale takiego podziału nigdy w historii w gminie nie było.

 14. Marian pisze:

  Panie Osewski kiedy będzie światło w Małkinii. Już mija 2 tydzień. Przed wyborami to byś Pan leciał osobiście. Płacimy podatki jak ci ze wsi.

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015