Trwa rekrutacja do miejskich przedszkoli

Można już składać wnioski o przyjęcie dziecka do miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022. W rekrutacji uczestniczą dzieci w wieku od 3 do 6 lat zamieszkałe na obszarze Miasta Ełku. Wnioski można składać do 2 marca.

Po raz kolejny nabór do miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbędzie się z zastosowaniem elektronicznego systemu naboru. System ten daje możliwość pełnego wykorzystania miejsc. Rodzicom została udostępniona strona internetowa poświęcona elektronicznej rekrutacji. Dostępny jest na niej informator zawierający ofertę ełckich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Link do strony z elektroniczną rekrutacją: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/elk

 

 

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej można złożyć na dwa sposoby: wypełnić go elektronicznie poprzez stronę internetową lub w tradycyjnej, papierowej formie, którą należy dostarczyć do placówki. Wniosek rodzica wypełniony za pośrednictwem strony internetowej jest automatycznie zapisany w systemie. Rodzic z wersją papierową wniosku wraz z wymaganymi dokumentami musi udać się osobiście do placówki pierwszego wyboru i potwierdzić wniosek najpóźniej do 2 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 + 1 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 79 = 82

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015