Trwają końcowe prace w ramach projektu

Trwają końcowe prace w ramach projektu „Miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”.  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nasze Prostki”, w ścisłej współpracy z mieszkańcami sołectwa Długochorzele podjęło się realizacji zadania, którego głównym celem jest budowa altany i zagospodarowanie terenu wokół świetlicy wiejskiej. Bardzo duży wkład własny w postaci  pracy wnieśli mieszkańcy sołectwa. Z kostki polbrukowej ułożyli posadzkę pod altaną, zamontowali  stół piknikowy oraz w najbliższych dnia ustawiony zostanie  kosz na śmieci oraz stojaki rowerowe. Część materiałów do ułożenia posadzki została zakupiona z wkładu własnego Gminy Prostki. Wójt Gminy Prostki  przekazał kostkę polbrukową (z odzysku), za którą serdecznie dziękujemy.

 

Wybudowana altana przez Zakład Usługowo -Transportowo – Handlowy Bogusław Wisowaty spełniła oczekiwania mieszkańców, sprawna i szybka realizacja dzięki wieloletniej współpracy przełożyła się na szybką realizację a przede wszystkim jakość. Serdeczne  podziękowania kierujemy w stronę Pana Marcina Łukuć za zrozumienie, fachowość i dobrą radę, a przede wszystkim za  cierpliwość.

 

Oficjalne otwarcie planujemy już niebawem na które już dziś zapraszamy mieszkańców oraz turystów. Szczegóły podamy wkrótce na stronach FB Nasze Prostki oraz www.prostki.pl

 

Projekt „Miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”,  realizowany z udziałem środków finansowych  z budżetu powiatu ełckiego i gminy Prostki.

Realizator projektu: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nasze Prostki”

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 4 =

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

94 − = 93

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015