Turniej tenisa ziemnego – debel już za tydzień

Na ten weekend czekają tenisiści i ich kibice. Już w najbliższą sobotę i niedzielę (11 – 12 maja) na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego w Ełku odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego Ełk Open 2019 – Debel. Losowanie par, które zmierzą się ze sobą w rozgrywkach, zaplanowane jest na 9 maja. Turniej tenisa ziemnego rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami międzynarodowymi ITF oraz Regulaminem Turniejowym PZT.

 

Turniej został podzielony na 2 fazy: grupową i finałową. Faz grupowa rozegrana zostanie w sobotę – 11 maja, a finałowa w niedzielę – 12 maja. Mecze w obu fazach toczyć się będą do 2 wygranych setów. W przypadku remisu, rozegrany zostanie super tie-break. Do fazy finałowej awansują po 2 najlepsze deble z każdej grupy. O kolejności miejsc decydują: ilość wygranych spotkań; bilans wygranych setów, a w przypadku równego, ilość setów wygranych; bilans wygranych gemów, a w przypadku równego ilość gemów wygranych oraz wynik bezpośredniego pojedynku.

 

Szczegóły dotyczące zawodów dostępne są stronie internetowej organizatora – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

 

tt

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Z karpiem za pan brat
Julia Ślużyńska i Marek Romanowski z Zespołu Szkół nr 6 w Ełku...
Powiat Ełcki ,,Moja działalność gospodarcza”
Nabór formularzy rekrutacyjnych, w ramach projektu „Moja...
Powiat Ełcki Nowa jakość kształcenia zawodowego
Zakończyła się przebudowa hali warsztatowej Centrum Kształcenia...
Powiat Ełcki Tu jest jak w bajce – powiat ełcki okiem blogerów
Starostwo Powiatowe w Ełku zaprosiło znanych blogerów – Kasię i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015