„Twój Startup – Twoja przyszłość” – 30 tys. zł do wygrania wraz z voucherem na studia

Rusza VI edycja konkursu organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku „Twój Startup – Twoja przyszłość”. By wziąć w nim udział, wystarczy mieć pomysł na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu, złożyć wniosek aplikacyjny i zaprezentować swoją wizję przed jury na gali finałowej. Ta odbędzie się w ełckim Technoparku, na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna w wysokości 30 tys. zł i voucher na studia.

 

Termin składania konkursowych aplikacji mija 15 października. Autora najlepszego pomysłu poznamy 25 października. Oprócz nagrody finansowej w wysokości 30 tys. zł otrzyma on voucher na studia. Do wyboru będą dwie uczelnie: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy lub Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

 

Dokumentacja konkursowa zostanie udostępniona na stronie internetowej Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku pod koniec września 2019 r. Celem konkursu jest efektywne wspieranie przez sektor publiczny innowacyjnych pomysłów biznesowych oraz aktywne działanie na rzecz ożywienia gospodarczego Ełku.

 

Udział w Konkursie to nie tylko szansa na główną nagrodę, ale też możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed szerokim gronem specjalistów z sektora biznesu i skorzystania z ich wsparcia, którego często udzielają uczestnikom konkursu bez względu na wyniki zmagań.

 

fm

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015