Uczestnicy rajdu rowerowego posadzą drzewka

Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, Nieformalne Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej zapraszają na pierwszy w tym sezonie rajd rowerowy. Wyprawa połączona będzie z sadzeniem drzewek w miejscowości Czaple, w Leśnictwie Przykopka.

 

W trakcie trwania rajdu odbędzie się ognisko w miejscowości Przykopka. Zaplanowano je w miejscowości Przykopka. Sama wyprawa przebiegać będzie trasą: Ełk – Miluki – Krokocie – Czaple (sadzenie drzewek) – Przykopka (ognisko) – Ełk. W sumie uczestnicy rajdu pokonają dystans liczący około 30 kilometrów.

 

Rajd rowerowy połączony z sadzeniem drzewek odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia. Inicjatywa dofinansowana została ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Chętni do udziału w rajdzie mogą zgłaszać się dzwoniąc pod nr tel.: 87 610 16 24. Zgłoszenia przyjmowane są również drogą elektroniczną pod adresem: e.sigiel@gmail.com. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia uzyskać można w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

 

Do udziału w rajdzie organizatorzy zapraszają nie tylko rowerzystów, ale też wszystkie osoby, chcące włączyć się do akcji sadzenia drzewek. Wystarczy przyjechać do miejscowości Czaple o godzinie 11:30.

 

fm

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015