Ulica Wojska Polskiego będzie tematem wtorkowego spotkania

Przed ełczanami kolejna okazja do zapoznania się z planami związanymi z przebudową ul. Wojska Polskiego w Ełku. Będzie nią spotkanie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku. Odbędzie się ono we wtorek 7 listopada o godz. 18.

 

Plany dotyczące przebudowy głównej arterii miasta budzą w ostatnim czasie wiele kontrowersji wśród ełczan. Zdaniem kierowców Ełk potrzebuje tej inwestycji. Ma ona bowiem poprawić komfort przejazdu ul. Wojska Polskiego i dać nowe miejsca parkingowe. Nie podoba się to natomiast miejskiej zieleni. Przebudowa drogi wiąże się bowiem z wycinką ok. 300 drzew.

 

Spotkanie w ełckim ratuszu będzie kolejną okazją, by zapoznać się z projektem inwestycji i wyrazić na jej temat swoje opinie. Ełczanie mają na to czas do 9 listopada. W Urzędzie Miasta Ełku, w pokoju nr 4, w godzinach 8 – 15 dostępna jest dokumentacja sprawy. Tam można również złożyć uwagi i wnioski w formie pisemnej lub ustnie do protokołu. Do tego celu można wykorzystać również środki komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

 

mm

7 odpowiedzi na “Ulica Wojska Polskiego będzie tematem wtorkowego spotkania”

 1. AMEN! pisze:

  Środkiem, wzdłuż ulicy niech przebiega aleja – dla licznych procesji katolickich… – na wzór Częstochowy

 2. Ełczanin pisze:

  Do AMEN
  Złośliwość ludzka nie zna granic. Komuchów jednak nie brakuje.

 3. do ~Ełczanin: pisze:

  Akurat tzw. komuchem nie jestem. W Ełku co rusz katolicka modlitwa na pokaz i przemarsze przez miasto a o jakości życia duchowego Ełku już i tak głośno… – nie muszę dodawać dzięki komu. Dorzucę jeszcze tzw.”giełdę” obok pomnika papieża, która odbywa się w każdą niedzielę od bardzo wielu lat – czyli targ i handel, na którą idą nieraz prosto po mszy – wierni……
  AMEN!

 4. Ełczanin pisze:

  Do amen -katolik nie pisze o modlitwach na pokaz.Trzeba być wierzacym żeby zrozumieć po co idzie się w marszu ulicami. Niewierzący albo komuchy tego nie rozumieją. Co do giełdy, to owszem jest ale daleko od pomnika Papieża.

 5. do ~Ełczanin: pisze:

  Twoja wypowiedż potwierdza „jakość” katolika. A o modlitwie w izdebce (w ukryciu) oraz na rogach ulic (na pokaz) przeczytaj w ewangelii – co na to Jezus…..

 6. Ełczanin pisze:

  Do AMEN
  Po twoich wypocinach od razu wiadomo że nie tylko jesteś niewierzący ale również zajadły wstrętny komuch. Katolikiem trzeba się urodzić, komuchem też!

 7. do ~Ełczanin: pisze:

  Zabolała prawda…? Faktycznie – potwierdzasz znaczenie słowa „katolik”…, zwłaszcza: „polski katolik”, nauczony przez Rydzyka agresji i nienawiści.
  Zmień się na dobre – póki masz czas. Życzę Dobra.
  AMEN!

Powiat Ełcki Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze na spotkanie z...
Powiat Ełcki ,,Kangur Matematyczny”
Uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu...
Powiat Ełcki VI Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych
VI Przegląd  Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Straż Pożarna w Ełku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015