Ulica Wojska Polskiego będzie tematem wtorkowego spotkania

Przed ełczanami kolejna okazja do zapoznania się z planami związanymi z przebudową ul. Wojska Polskiego w Ełku. Będzie nią spotkanie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku. Odbędzie się ono we wtorek 7 listopada o godz. 18.

 

Plany dotyczące przebudowy głównej arterii miasta budzą w ostatnim czasie wiele kontrowersji wśród ełczan. Zdaniem kierowców Ełk potrzebuje tej inwestycji. Ma ona bowiem poprawić komfort przejazdu ul. Wojska Polskiego i dać nowe miejsca parkingowe. Nie podoba się to natomiast miejskiej zieleni. Przebudowa drogi wiąże się bowiem z wycinką ok. 300 drzew.

 

Spotkanie w ełckim ratuszu będzie kolejną okazją, by zapoznać się z projektem inwestycji i wyrazić na jej temat swoje opinie. Ełczanie mają na to czas do 9 listopada. W Urzędzie Miasta Ełku, w pokoju nr 4, w godzinach 8 – 15 dostępna jest dokumentacja sprawy. Tam można również złożyć uwagi i wnioski w formie pisemnej lub ustnie do protokołu. Do tego celu można wykorzystać również środki komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

 

mm

7 odpowiedzi na “Ulica Wojska Polskiego będzie tematem wtorkowego spotkania”

 1. AMEN! pisze:

  Środkiem, wzdłuż ulicy niech przebiega aleja – dla licznych procesji katolickich… – na wzór Częstochowy

 2. Ełczanin pisze:

  Do AMEN
  Złośliwość ludzka nie zna granic. Komuchów jednak nie brakuje.

 3. do ~Ełczanin: pisze:

  Akurat tzw. komuchem nie jestem. W Ełku co rusz katolicka modlitwa na pokaz i przemarsze przez miasto a o jakości życia duchowego Ełku już i tak głośno… – nie muszę dodawać dzięki komu. Dorzucę jeszcze tzw.”giełdę” obok pomnika papieża, która odbywa się w każdą niedzielę od bardzo wielu lat – czyli targ i handel, na którą idą nieraz prosto po mszy – wierni……
  AMEN!

 4. Ełczanin pisze:

  Do amen -katolik nie pisze o modlitwach na pokaz.Trzeba być wierzacym żeby zrozumieć po co idzie się w marszu ulicami. Niewierzący albo komuchy tego nie rozumieją. Co do giełdy, to owszem jest ale daleko od pomnika Papieża.

 5. do ~Ełczanin: pisze:

  Twoja wypowiedż potwierdza „jakość” katolika. A o modlitwie w izdebce (w ukryciu) oraz na rogach ulic (na pokaz) przeczytaj w ewangelii – co na to Jezus…..

 6. Ełczanin pisze:

  Do AMEN
  Po twoich wypocinach od razu wiadomo że nie tylko jesteś niewierzący ale również zajadły wstrętny komuch. Katolikiem trzeba się urodzić, komuchem też!

 7. do ~Ełczanin: pisze:

  Zabolała prawda…? Faktycznie – potwierdzasz znaczenie słowa „katolik”…, zwłaszcza: „polski katolik”, nauczony przez Rydzyka agresji i nienawiści.
  Zmień się na dobre – póki masz czas. Życzę Dobra.
  AMEN!

Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Prostkach
Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Marcinowie
Uroczyste otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej wraz z terenem...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Reglu
Uroczyste otwarcie zmodernizowanej plaży wiejskiej w Reglu, w gminie...
Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015