Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykłady w Prostkach

Zbliża się inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki Filia w Prostkach. Uroczystość odbędzie się w piątek 16 października o godz. 15 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Prostkach.

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki Filia w Prostkach jest efektem podpisanego w 2013 roku porozumienia o współpracy pomiędzy Gminą Prostki, a Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy. Przez 2 lata funkcjonowania Uniwersytetu Trzeciego Wieku w wykładach, zajęciach i innych formach aktywności udział wzięło ponad 100 osób w różnym wieku. Spotkania były nie tylko okazją do wzajemnego poznania się i spędzenia aktywnie wolnego czasu, ale przede wszystkim do zdobycia i poszerzenia wiedzy.

 

W uroczystości inaugurujące nowy rok działalności UTW w Prostkach wezmą udział dotychczasowi i nowi słuchacze. W programie znajdą się: uroczyste ślubowanie, odśpiewanie studenckiej pieśni hymnicznej Gaudeamus Igitur oraz wykład „Psychologia pozytywna czyli od czego zależy szczęście”.

 

Osoby, które chcą dołączyć do grona słuchaczy UTW w Prostkach mogą zapisać się w Urzędzie Gminy w Prostkach pod nr tel. 87/611 28 61 lub osobiście w pokoju 109 u p. Heleny Penkiewicz. Tam uzyskać można szczegółowe informacje dotyczące UTW.

 

kk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015