Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w rejonie ronda Sikorskiego – Łukasiewicza

Od najbliższego czwartku (21 września) będzie obowiązywać czasowo zmieniona organizacja ruchu w rejonie ronda u zbiegu ul. Sikorskiego i Łukasiewicza. Związane jest to z budową trasy Rail Baltica.

 

W związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową Rail Baltica, zaplanowano zamknięcie części ulicy Sikorskiego od nowo budowanego ronda na długości 40m w kierunku przejazdu kolejowego. Ruch zostanie poprowadzony częścią ulicy Słonecznej w starym przebiegu do nowo budowanego ronda u zbiegu ul. Sikorskiego – Łukasiewicza (przejazdu kolejowego).

 

Jednocześnie dla ruchu pojazdów otwarty zostanie odcinek ul. Sikorskiego od ronda do ul. Dolnej. Z kolei ruch pieszy zostanie przekierowany na oznakowane przejście w okolicy ronda oraz przejście przez tory kolejowe między ul. Bora Komorowskiego i Sikorskiego. Komunikacja miejska będzie działała na dotychczasowych zasadach.

 

Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą od 21 września do 6 października.

Galeria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Mikołajkowy Autobus Radia 5
Starostwo Powiatowe w Ełku, jak co roku, uczestniczyło w akcji...
Powiat Ełcki Znamy mistrzów powiatu ełckiego w szachach szybkich
Maja Budnicka z Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w...
Powiat Ełcki Podnieśli swoje kwalifikacje
Uroczyste zakończenie kwalifikacyjnych kursów zawodowych odbyło...
Powiat Ełcki Podpisanie umowy patronackiej
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015