VIII Ełcka Wigilia pod Gwiazdami w rygorze sanitarnym

Pomimo pandemii nie zabraknie w tym roku tradycyjnej już Ełckiej Wigilii pod Gwiazdami. To już ósma edycja wydarzenia, na które zaprasza Stowarzyszenie Monar Schronisko dla Osób Bezdomnych Markot w Ełku. Odbędzie się ono 24 grudnia w godzinach 10 – 14. Tym razem jednak, ze względu na obowiązujący rygor sanitarny, przebiegać będzie na nieco innych, niż dotychczas zasadach.

Wigilia dla osób potrzebujących będzie mieć miejsce 24.12.20r. od godziny 10.00 do 14.00, przy ul. Dąbrowskiego 3c, za ogrodzeniem naszego domu stowarzyszenia Monar. Posiłki wydawane będą jedynie na wynos. Organizatorzy proszą o dostosowanie się do zaleceń zakrywania nosa i ust oraz zachowania dystansu społecznego. Wszystkie dania zapakowane będą w tzw. lunch box-ach. Uczestnicy proszeni są o przyjście bez bez swoich pojemników czy też słoiczków. W zestawie nie zabraknie też sztućców jednorazowego użytku.

– Jeśli znacie osoby będące w kryzysowej sytuacji, dajcie im znać o wydarzeniu – zachęcają organizatorzy. – Nasze dzieło nie byłoby możliwe, gdyby nie Anioły o wielkich sercach: osoby prywatne, przedsiębiorcy oraz restauratorzy.

Wśród potraw, jakie przygotowane zostaną w tym roku na Ełcką Wigilię pod Gwiazdami, zagoszczą m.in.: barszczyk, karp smażony, ryba po grecku, kapusta z grzybami, łazanki, pierogi, ciasta oraz owoce.

Jedna odpowiedź do “VIII Ełcka Wigilia pod Gwiazdami w rygorze sanitarnym”

  1. Artur pisze:

    W czasach pandemii lepiej samemu ugotować potrawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 5 = 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

72 − 71 =

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015