W Ełku działa System Powiadomień SMS

W Ełku funkcjonuje bezpłatny System Powiadomień „SMS/e-mail Ełk info”. Dzięki tej usłudze mieszkańcy mogą otrzymywać wiadomość SMS lub e-mail z krótkimi wiadomościami dotyczącymi np. utrudnień w ruchu i najważniejszych informacji z Ełku.

 

Bezpłatny System Powiadomień „SMS/e-mail Ełk info”, który daje możliwość powiadamiania mieszkańców poprzez SMS lub e-mail uruchomiony został w czerwcu 2019 roku, a korzystać z niego można bezpłatnie. Ełczanie, którzy dokonają rejestracji w systemie, otrzymają SMS lub e-mail z przydatnymi wiadomościami np. o aktualnych utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu drogowego, wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych.

 

Rejestracja jest szybka i prosta. Wystarczy podać podstawowe dane: nr telefonu, adres e-mail, przy czym można zgłosić zarówno dwa jak i jeden sposób otrzymywania informacji. Aby przejść do systemu, kliknij link: https://info.miasto.elk.pl/. Do zarejestrowanych ełczan rozsyłane są m.in. ostrzeżenia o wystąpieniu sytuacji kryzysowych, np. nagłe załamania pogody, wypadki, przerwy w dostawach wody i informacje o istotnych utrudnieniach w ruchu, remontach oraz przebudowach ulic, a także o obchodach świąt i uroczystości państwowych oraz samorządowych i wydarzeniach kulturalnych, sportowych, rozrywkowych.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wnieś uwagi do Programu Współpracy
W Starostwie Powiatowym w Ełku trwają konsultacje społeczne do...
Powiat Ełcki CKZ wkracza w nowoczesność
Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 połączona z 20-leciem...
Powiat Ełcki Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego
Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 wszystkim...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycieli
Trzynaścioro nauczycieli otrzymało z rąk Starosty Ełckiego akty...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015