W Ełku rusza 10. edycja Szlachetnej Paczki

W sobotę, 18 listopada, Szlachetna Paczka otworzy bazę rodzin potrzebujących wsparcia i przedstawi ich historię. Finał akcji zaplanowano na 15 – 17 grudnia.

 

Każdego roku darczyńcy Szlachetnej Paczki udowadniają, że dobroć serca nie zna granic. Nie brakuje ich również w Ełku, a na wsparcie przy okazji tegorocznej edycji akcji czekają kolejne rodziny z powiatu ełckiego. Ich historie i potrzeby będzie można poznać już w sobotę 18 listopada. Tego dnia Szlachetna Paczka otworzy bazę rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. To właśnie spośród nich darczyńcy wybiorą rodzinę, której udzielą wsparcia.

 

Aby zostać darczyńcą, wystarczy wejść na stronę internetową Szlachetnej Paczki, wybrać z bazy danych rodzinę i przygotować dla niej paczkę. Finał akcji, czyli „Weekend Cudów” odbędzie się w dniach 15 – 17 grudnia. To właśnie wtedy paczki trafią do osób najbardziej potrzebujących.

 

W tym roku magazyn będzie mieścił się w Centrum Rewitalizacji Społecznej „Stajnia” przy ul. Kościuszki 27a w Ełku. Przygotowane prezenty można dostarczyć do magazynu w dniach: 15 grudnia (piątek) w godz. 16.30 – 20; 16 grudnia (sobota) w godz. 9 – 20 oraz 17 grudnia (niedziela) w godz. 9 – 16.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

54 − = 46

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 7 = 2

Powiat Ełcki Mikołajkowy Autobus Radia 5
Starostwo Powiatowe w Ełku, jak co roku, uczestniczyło w akcji...
Powiat Ełcki Znamy mistrzów powiatu ełckiego w szachach szybkich
Maja Budnicka z Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w...
Powiat Ełcki Podnieśli swoje kwalifikacje
Uroczyste zakończenie kwalifikacyjnych kursów zawodowych odbyło...
Powiat Ełcki Podpisanie umowy patronackiej
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015