W Ełku rusza bezpłatny system powiadomień

„SMS/e-mail Ełk info” to nowa usługa, która umożliwia po szybkim zarejestrowaniu się być na bieżąco m.in. krótkimi wiadomościami dotyczącymi np. utrudnień w ruchu czy terminów wydarzeń miejskich. Będą one wysyłane w formie sms lub e-mail. Jest to rozbudowa dawnego systemu, który przypominał ełczanom o terminach płatności podatków.

 

System jest całkowicie bezpłatny dla mieszkańców. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł otrzymać sms lub e-mail wysłany przez pracownika Urzędu Miasta Ełku. Będą to wiadomości np. o aktualnych utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu drogowego, czy wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych. Rejestracja jest szybka i prosta. Pod adresem: https://info.miasto.elk.pl wystarczy podać podstawowe dane: nr telefonu i adres e-mail.

 

System powiadomień „SMS/e-mail Ełk info” otwiera kolejne kanały komunikacji z urzędem za pośrednictwem SMS i e-mail. Dodatkowo wpisuje się w kreowanie miasta inteligentnego – Smart City. Obsługiwane funkcjonalności to m.in.: ostrzeżenia o wystąpieniu sytuacji kryzysowych (np. nagłe załamania pogody, wypadki, przerwy w dostawach wody); informacje o istotnych utrudnieniach w ruchu, remontach i przebudowach ulic; informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, rozrywkowych itp.; informacje o miejskich wydarzeniach gospodarczych; informacje o obchodach świąt i uroczystości państwowych i samorządowych oraz dowolne, dobre wiadomości wysyłane do mieszkańców.

 

tt

7 odpowiedzi na “W Ełku rusza bezpłatny system powiadomień”

 1. Aga pisze:

  W gminie Ełk z powodzeniem to funkcjonuje od kilku lat. Polecam!

 2. Maja pisze:

  Tuba propagandowa

 3. jar.. pisze:

  do czego to potrzebne ……………

 4. Ernest pisze:

  Miejsce pracy dla kolejnego urzędasa

 5. Anonim pisze:

  Ten facio zajmuje się czymkolwiek, by o nim pisano. Dziś lecą same wuje za ulice WP i korki w sezonie.

 6. ligiusz pisze:

  W Suwałkach postawili pierw na miejsca pracy obniżając podatek od gruntu dla nowej firmy, w Ełku buduję, przekłada się kostkę w dobrym stanie, ale nie przyciąga się przedsiębiorców. Trochę się z WP przemęczymy ale potem będzie lepiej.

 7. Anonim2 pisze:

  Tak miasto niby turystyczne, to trzeba na sezon WP zablokować.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015