W Ełku świętowali policjanci
Foto Galeria

Życzenia, podziękowania, odznaczenia i awanse na wyższy stopień służbowy – tak w dużym skrócie wyglądało obchodzone dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku święto mundurowych. Przypada ono na 24 lipca. Ełckie uroczystości odbyły się 3 sierpnia na Placu Jana Pawła II.

 

Komendant Powiatowy Policji w Ełku Grzegorz Kobeszko podsumował ostatni rok, jako bardzo dobry dla mundurowych z powiatu ełckiego, a wykrywalność i ogólna sięga tu ok. 80 procent. O dobre wynikach funkcjonariuszy z ełckiej KPP mówił również Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie Tomasz Klimek podkreślają, że przekładają się one na wyniki całego garnizonu warmińsko-mazurskiego.

 

– Ogromny szacunek do funkcjonariuszy, pracowników i wielka im chwała za to, że tak dobrze wykonują soje zadania, że ja mogę poszczycić się lepszymi niż w roku ubiegłym wynikami w całym naszym garnizonie – mówi Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie Tomasz Klimek. – Są to wyniki jedne z lepszych w kraju, jeśli chodzi o ograniczenie przestępczości i wykrywalność.

 

Za służbę i dobrą współpracę ełckim policjantom z okazji ich święta podziękował również prezydent miasta Tomasz Andrukiewicz.

 

– Żyjemy w niepewnych czasach i do codziennych obowiązków doszły działania w czasie pandemii koronawirusa, wojny hybrydowej na granicy polsko-białoruskiej i wojny w Ukrainie – mówi prezydent Andrukiewicz. – Mamy też napływ uchodźców z Ukrainy, a trzeba realizować codzienne zadania. Za to jestem wdzięczny naszym policjantom, gratuluję odznaczonym, awansowanym i mianowanym, a słowa uznania kieruję też do rodzin policjantów, dla których to wsparcie bliskich jest bardzo ważne.

Galeria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015