W Ełku świętowali policjanci
Foto Galeria

Życzenia, podziękowania, odznaczenia i awanse na wyższy stopień służbowy – tak w dużym skrócie wyglądało obchodzone dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku święto mundurowych. Przypada ono na 24 lipca. Ełckie uroczystości odbyły się 3 sierpnia na Placu Jana Pawła II.

 

Komendant Powiatowy Policji w Ełku Grzegorz Kobeszko podsumował ostatni rok, jako bardzo dobry dla mundurowych z powiatu ełckiego, a wykrywalność i ogólna sięga tu ok. 80 procent. O dobre wynikach funkcjonariuszy z ełckiej KPP mówił również Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie Tomasz Klimek podkreślają, że przekładają się one na wyniki całego garnizonu warmińsko-mazurskiego.

 

– Ogromny szacunek do funkcjonariuszy, pracowników i wielka im chwała za to, że tak dobrze wykonują soje zadania, że ja mogę poszczycić się lepszymi niż w roku ubiegłym wynikami w całym naszym garnizonie – mówi Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie Tomasz Klimek. – Są to wyniki jedne z lepszych w kraju, jeśli chodzi o ograniczenie przestępczości i wykrywalność.

 

Za służbę i dobrą współpracę ełckim policjantom z okazji ich święta podziękował również prezydent miasta Tomasz Andrukiewicz.

 

– Żyjemy w niepewnych czasach i do codziennych obowiązków doszły działania w czasie pandemii koronawirusa, wojny hybrydowej na granicy polsko-białoruskiej i wojny w Ukrainie – mówi prezydent Andrukiewicz. – Mamy też napływ uchodźców z Ukrainy, a trzeba realizować codzienne zadania. Za to jestem wdzięczny naszym policjantom, gratuluję odznaczonym, awansowanym i mianowanym, a słowa uznania kieruję też do rodzin policjantów, dla których to wsparcie bliskich jest bardzo ważne.

Galeria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wnieś uwagi do Programu Współpracy
W Starostwie Powiatowym w Ełku trwają konsultacje społeczne do...
Powiat Ełcki CKZ wkracza w nowoczesność
Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 połączona z 20-leciem...
Powiat Ełcki Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego
Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 wszystkim...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycieli
Trzynaścioro nauczycieli otrzymało z rąk Starosty Ełckiego akty...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015