W niedzielę biegaj pod hasłem „Policz się z cukrzycą”

1500 metrów pokonają uczestnicy niedzielnego (12 stycznia) biegu pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10. Jego celem jest popularyzacja biegania jako formy rekreacji fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu, promocja miasta Ełk oraz zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Start i meta zlokalizowane będą przy Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Parkowej. Uczestnicy biegu pokonają trasę: start ze ścieżki pieszo rowerowej przy CEE – bieg ścieżką rowerową w kierunku ul. Zamkowej – nawrót w lewo w ścieżkę pieszą przy ul. Zamkowej i bieg w stronę Plaży Miejskiej – Meta przy CEE.

 

W biegu udział biorą wszystkie osoby, bez względu na wiek. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu jest dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do udziału w biegu lub złożenie podpisanego własnoręcznie oświadczenia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest nad nimi opieki podczas trwania całej imprezy przez prawnych opiekunów. Udział nieletniego poprzedzony musi być złożeniem przez jego rodzica lub opiekuna prawnego pisemnego oświadczenia.

 

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą w dniu (niedziela, 12 stycznia) w godzinach 9.00 – 9.59 w biurze zlokalizowanym w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

 

Program zawodów:

9.30 – 9.59 – zapisy w biurze zawodów
10:00 – start biegu
10.20 – zakończenie biegu
10.30– poczęstunek
11.00 – zakończenie imprezy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015