W niedzielę biegaj pod hasłem „Policz się z cukrzycą”

1500 metrów pokonają uczestnicy niedzielnego (12 stycznia) biegu pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10. Jego celem jest popularyzacja biegania jako formy rekreacji fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu, promocja miasta Ełk oraz zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Start i meta zlokalizowane będą przy Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Parkowej. Uczestnicy biegu pokonają trasę: start ze ścieżki pieszo rowerowej przy CEE – bieg ścieżką rowerową w kierunku ul. Zamkowej – nawrót w lewo w ścieżkę pieszą przy ul. Zamkowej i bieg w stronę Plaży Miejskiej – Meta przy CEE.

 

W biegu udział biorą wszystkie osoby, bez względu na wiek. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu jest dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do udziału w biegu lub złożenie podpisanego własnoręcznie oświadczenia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest nad nimi opieki podczas trwania całej imprezy przez prawnych opiekunów. Udział nieletniego poprzedzony musi być złożeniem przez jego rodzica lub opiekuna prawnego pisemnego oświadczenia.

 

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą w dniu (niedziela, 12 stycznia) w godzinach 9.00 – 9.59 w biurze zlokalizowanym w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

 

Program zawodów:

9.30 – 9.59 – zapisy w biurze zawodów
10:00 – start biegu
10.20 – zakończenie biegu
10.30– poczęstunek
11.00 – zakończenie imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 72 = 82

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

49 − = 45

Powiat Ełcki Volkswagen Grup Polska z ogromną karą
Ponad 120 milionów złotych kary nałożył Urząd Ochrony...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy odwiedzili starostwo
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia władze powiatu oraz...
Powiat Ełcki Młodzież ratuje życie
Szkolny Klub Ratownika „Cor” zorganizował Międzyszkolny Konkurs...
Powiat Ełcki ,,Cooltura Słowa”
,,Cooltura Słowa” to hasło tegorocznej kampanii ,,Przemocy STOP....
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015