W niedzielę Ełcka Wigilia pod Gwiazdami

To już szósta edycja Ełckiej Wigilii pod Gwiazdami, na którą ełczan i gości zapraszają podopieczni Stowarzyszenia MONAR – Schroniska dla Osób Bezdomnych MARKOT w Ełku. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 grudnia, w sąsiedztwie Schroniska dla Osób Bezdomnych MARKOT w Ełku, u zbiegu ulic: Dąbrowskiego i Kościuszki. a rozpocznie się o godz. 13. Przyjść może każdy, kto jest w trudnej sytuacji życiowej oraz każdy, kto chce wspólnie z organizatorami spotkania i jego uczestnikami poczuć ducha Bożego Narodzenia.

 

– Na naszym wigilijnym stole znajdzie się wiele tradycyjnych potraw, których każdy będzie mógł skosztować – mówi Nikodem Kemicer, kierownik Schroniska dla Osób Bezdomnych MARKOT w Ełku. – Nie zabraknie również tradycyjnego opłatka, którym będziemy się dzielić z każdym, kto przyjdzie na spotkanie. Już po raz szósty w organizacji Wigilii pod Gwiazdami wsparli nas przedsiębiorcy i restauratorzy z regionu, za co chcemy gorąco podziękować. Bez ich pomocy nie udałoby się nam zrealizować tego przedsięwzięcia.

 

mm

Jedna odpowiedź do “W niedzielę Ełcka Wigilia pod Gwiazdami”

  1. Wszystko fajnie, ale ... pisze:

    … po co tam kamery i aparaty foto??? „Goście” nie potrzebują „parcia na szkło” – jak włodarze miasta. Na pl. JP II – oprócz niewielkiej ilości „gości” – była elita miasta w obiektywach… Żenua.

Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015