Włodzimierz Szelążek przewodniczącym Rady Miasta Ełku

Rada Miast Ełku ma swojego przewodniczącego. Wyłoniło go drugie głosowanie przeprowadzone podczas poniedziałkowych obrad (3 grudnia). Ostatecznie reprezentant klubu Koalicji Obywatelskiej pokonał stosunkiem głosów 12:11 kandydata zgłoszonego przez Dobro Wspólne Andrzeja Surynta. Czy to oznacza, że w Radzie Miasta zawiązała się koalicja?

 

– Żadnej koalicji tutaj nie ma – zapewniał po głosowaniu Włodzimierz Szelążek, nowo wybrany przewodniczący Rady Miasta Ełku. – Nie jest to koalicja przeciwko Dobru Wspólnemu. Dobrze, że przewodniczący jest spoza Dobra Wspólnego. Będzie mógł reprezentować szersze grono wyborców.

 

em

46 odpowiedzi na “Włodzimierz Szelążek przewodniczącym Rady Miasta Ełku”

 1. Sar pisze:

  Brawo KO I PiS. Tego oczekują tysiące mieszkańców nie zagłosowali na dobrzakow i w końcu jest normalnie. Teraz dobrzaki szukają Kałuży. Nie będzie łatwo. Panie Pośle Kossakowski zróbcie to samo w starostwie bez żadnej koalicji.

 2. Dar pisze:

  Gratulacje panie Szelążek. Co do poborow prezydenta mimo że nigdy na niego nie glosuje uważam że 10700 się należy. Dziwią mnie dziwactwa Wilo. . Czy on jest w Dobrze wspólnym? Walczył by się odwdzięczyć za stanowisko czy o co mu chodziło. Nie uznaje prawa tylko kieruje się sumieniem powinien więc pojechać do Sanescobar tam nie ma prawa. To jakaś kpina.

 3. Jan pisze:

  Wilo to zawsze kręcił na dwa fronty.

 4. Michał pisze:

  A co ta za gigulek co wyskoczył z ta wypłata dla Prez?

 5. Ania pisze:

  A ktoś tu zarzucał ze dw to PiS?

 6. Mirek pisze:

  A ja słyszałem ze nawet Dw głosowało na pana Włodka. Brawo

 7. Jarek pisze:

  Podobnie, nie jestem z opcji Andrukiewicza. Jednak jeśli w spółkach zarabiają po 20 tysięcy to 10700 prezydentowi się należy. Wilo to cudak sam nie wie jakiej jest opcji.

 8. Wyborca pisze:

  DW miało już koalicję z Pisem w powiecie. Źle słyszałeś. Pisiorem próbował być prezio ale rakiem udał że się wycofał. Był nawet na Nowogrodzkiej by wystartować w wyborach do Sejmu. To sprawa aktualna.

 9. Jola pisze:

  Uczestnicy debat wyborczych maja zarejestrowane że humorzasty nie ma zamiaru startować żadnych wyborach

 10. J. L pisze:

  To prawda że Wilo kręcił ale więcej niż na dwóch frontach. Ta jego wypowiedź to kompromitacja. Nie uznaje prawa a sumienie.

 11. Do Mirka pisze:

  Na matematykę nie chodziłeś.

 12. As. pisze:

  Jaki wygląd takie gadanie.

 13. Robert pisze:

  Ten Mirek to chyba ten chory na płuca.

 14. Jolka pisze:

  Dziwne I nie spotykane w polityce by radny opozycji twierdził że pobory preziowi się należą. Czyli zasłużył sobie dając radnemu stanowisko.

 15. Mieczyslaw pisze:

  Wszyscy raczej byli zgodni tylko jeden radny miał wątpliwości ale radny Wilo oczywiście musiał poprzeć prezia oddzielnie. Kompromitacja.

 16. Danuta pisze:

  W zasadzie to radny Górski miał rację. Przed nami kadencja 5 letnią i jeśli ustawa się nie zmieni nie będzie mógł otrzymać podwyżki Pan prezydent. Radny myślał że teraz dostanie mniej a z czasem można mu podwyższyć. Ale już po wszystkim.

 17. Stef. pisze:

  Ten Wilo dodał że wie że się preziowi należy. Pokićkało mu się. Zapomniał w jakiej jest opcji.

 18. Jan. M pisze:

  Uważam że 10700 to odpowiednia płac ale uważam też że radny Górski myślał logicznie. Nigdzie w świecie nie daje się na wejściu po wyborach maksymalnego wynagrodzenia. Wilo to….. nie chce użyć brzydkiego słowa. DU…. IZ

 19. Barbara pisze:

  Boże kto tego Wilo wybiera. Radny któremu nie odpowiada ustanowione prawo powinien odpowiadać przed sądem. On mówi że kieruje się sumieniem. Niekiedy się ludziom coś dla miesza.

 20. Krzysztof Wiloch pisze:

  Pewnie, że czytanie niektórych komentarzy nie sprawia mi przyjemności.
  No cóż, … muszę to jakoś przeżyć.
  Ale chcę zapewnić, że nie mam problemu z tym, żeby być przeciw obniżeniu wynagrodzenia dla Prezydenta. Nie mam też problemu z tym, żeby publicznie wyrażać swoje zdanie i prosto w oczy mówić Prezydentowi, co nie podoba mi się w zarządzaniu Ełkiem. Żeby domagać się wyższych płac dla sprzątaczek, kucharek, opiekunek dziecięcych czy woźnych. Żeby domagać się darmowych biletów MZK dla ełckich uczniów. Żeby domagać się czegokolwiek, co zgłoszą mi Ełczanie.
  Nie mam też najmniejszego problemu z tym, żeby z szacunkiem i sympatią odnosić się do radnych z DW i PiS, chociaż sam jestem radnym z Koalicji Obywatelskiej i nie zawsze jest nam po drodze.
  Jedyny problem mam tylko z tym, że niektórzy by oczekiwali, żebym w ich imieniu opluwał innych samorządowców …. Przykre.

 21. Zen. pisze:

  Dziwne ze nikt nie dokonał wpisu popierającego Pana panie W. Jest Pan radnym opozycji i są reguły.

 22. Real pisze:

  Układy z PO jeszcze nikomu na dobre nie wyszły a wybór SBka tylko to potwierdzi.

 23. J. Walew. pisze:

  Skoro nie po drodze Panu z KO to odejdź Pan. Nie rób łaski. Kałuża zrobił „odwazny”krok zrób Pan podobnie.

 24. Wyborcy elk pisze:

  Gratulacje panie Włodzimierzu.

 25. orka pisze:

  Ciekawe czy p. Wiloch był w pracy czy na urlopie jak analizował komentarze i pisał swój?……..

 26. Joanna. Konieczki pisze:

  Dobrze ze wyborcy to czytają. Takiego cudaka trudno gdziekolwiek znaleźć. Albo się jest radnym opozycji. Albo nie jest. Już jeden cudak że strefy zniknął i dobrze. Bez Wilo też dadzą sobie radę.

 27. Janka pisze:

  Real to wodogłowie zaawansowane.

 28. Jolk pisze:

  Żeby ten W był chociaż przystojny.

 29. Real pisze:

  Kto z PO pomyka ten szybko znika. A kontakty panów Ż i W z SB i WSI są poszechnie znane.

 30. Artek pisze:

  Zobaczcie jaki to namolny ten W. Co z nim ma jego baba. Pewnie takim bohaterem w domu nie jest.

 31. Janina pisze:

  Można skonać on walczy o pobory sprzataczek. Może powoła się na którąś.

 32. Jerzy pisze:

  Na banerach wpisał, były wiceprezydent. Ja bylem zootechnikiem też mam wpisywac?

 33. Wiesław. pisze:

  Panie Szelążek popieramy pana. Z Panem można rzeczowo porozmawiać.

 34. Karol. Konieczki pisze:

  Zastanawiam się dlaczego wyborcy wybierają tych samych od lat. Przecież oni niczym się nie wyróżnili.Nie warto wybrać nowych, z nowymi pomysłami inteligentnych. Przecież to kompromitacja kiedy radny mówi że dbał o interesy kucharek. Nawet nie wolno mu o tym wspominać to jego obowiązek. Pytalismy kilku znajomych co wiesz o panu W. Wszyscy powiedzieli. Nie wiem nic.

 35. Hejterzy to tchórze pisze:

  Niektórzy są tak odważni że potrafią tylko szczekac anonimowo. Takie to…..zwykle kundle

 36. Marek Horyń pisze:

  nie wiem czy powinienem ale w przeciwienstwie do calego tego oszolomstwa hejtowego przedstawie sie z imienia i nazwiska. Ci co mnie znaja to wiedza ze pisze co mysle i nie wchodze w zadne uklady. Ale nie podobaja mi sie wpisy osob nie na temat ,osob ktore zapewne do niczego nie doszly i wlasna frustracje przelewaja lub probuja przelac na innych. Znam Krzysztofa zwanego przez niektorych Wilo… ponad 20 lat i uprzedzam hejty nie jestesmy kumplami od wodki raczej nazwalbym kolegami majacymi podobny poglad i on nalezy do samorzadowcow bardzo merytorycznych pomogl wielu osobom ma na koncie akcje harytatywne jest to osoba z doza duzej empatii oraz dystansu do siebie jest fachowcem wystarczy przesledzic jego kariere od szeregowego pracownika zem elk poprzez wiceprezydenture elku do obecnego stanowiska . nie wchodzi w uklady z nikim a jesli popiera Tomka Andrukiewicza to oznacza tylko i wylacznie ze popiera w jakiejs czesci prezydenta i ma do niego szacunek oraz ma swiadomosc jego dokonan dla miasta
  wesolych swiat pozdrawiam serdecznie

 37. Piotr Jaroszewski pisze:

  Cóż za brak odwagi i szczeniactwo by pisać takie rzeczy anonimowo. Krzysztof Wiloch to jedna z bardziej merytorycznych osób w RM. Doszedł do wszystkiego ciężka praca. Przy tym nieprzejednany, a jednocześnie z ogromnym szacunkiem do konkurentów politycznych. Życzę więcej rozwagi i rozumu anonimowym szczeniakom, którzy zasiadają przed klawiatura, kryjąc się za anonimowością podpisu. Pozdrawiam.

 38. Mieszkaniec elku pisze:

  Pani Marku cenie Pana zdanie ale niech pan ceni zdanie innych. Takie czasy że jest wolność słowa. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia dlaczego ma pisać że jest cacy cacy. Pan W jest od dość dawna osoba publiczną i to jest cena.

 39. Joanna pisze:

  Osoba publiczną powinna być przygotowana na krytykę nawet nie słuszną. Dziś zmarła pani Poseł Szczypinska lepiej nie czytajcie tego co tam wypisują. Trzeba to przejść. Demokracja zapewnia wolność słowa i krytyki. Nie widzę tu ubliżania.

 40. M. L pisze:

  Przeczytalismy 3 razy wszystkie wpisy i nigdzie nie jest wymienione nazwisko Pana Radnego.

 41. Czarli pisze:

  Tak czytając te głupoty na temat „Wilo”,”W”I innych skrótów. Jakim trzeba być debilem. Żaden z Was za pewne nie zna tego człowieka, a jedziecie jakby Wam kromkę chleba z Nutellą obiecał i nie dotrzymał słowa.
  Znam Krzysztofa osobiście i takiego ogarniętego, kumapego i konkretnego człowieka to nie znam. Swoją mądrością i wiedzą mógłby obdarzyć niee jednego z Was hejterzy. Bohaterzy w necie,a Piz….. W świecie. Pozdrawiam.

 42. Sonic Valerianov pisze:

  Zeby kazdy w posiadaniu wladzy byl takim czlowiekiem jak Pan Wiloch to wszystko bylo by piekniejsze. Anonimowym Hejterom czyli tzw internetowym nołlajfom bizoni huj do dupy. Dziekuje za uwage.

 43. Do M. L pisze:

  Do M. L czytaliście trzy razy i suma intelektu nie wystarczyla hahaha

 44. KO pisze:

  Co niektórych ZADEK boli,ze W Ełku wreszcie „PRZEWIETRZONO PRZESTRZEŃ POLITYCZNĄ” !!

 45. Piotras Ciurzo pisze:

  Ludzie przestańcie szkalować dobre imię Krzysztofa W. Hejt w waszym wykonaniu to jakaś parodia,w porównaniu do Krzysztofa – ile wy zrobiliście dla naszego miasta ? Ktoś działa czynnie i ambitnie to trzeba go pocisnac(zhejtować) typowa mentalność zazdrosnego i zawistnego Polaka. Wstydzcie się, wy „ludzie”pod wymyślonymi pseudonimami. Zajmijcie się czymś co wam w życiu wychodzi, a dobrych ludzi zostawcie w spokoju, bo to co piszecie jest de facto żałosne.

 46. Ob.Server pisze:

  Mam pytanie do dyżurnych idiotów. Kto wam płaci? Dorabiacie sobie do zasiłków? Nie możecie znieść, że wśród Radnych Miasta Ełk są ludzie wykształceni i merytorycznie przygotowani do sprawowania swoich funkcji? A może uważacie, że wybory zostały sfałszowane? Dyktatura proletariatu już była i nie wróci. Dyktatura ciemniaków marzy się wam, ale w Ełku to nie przejdzie. Znam Radnego Krzysztofa Wiocha od 40-tu lat. To wystarczy, żeby poznać.

Powiat Ełcki Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze na spotkanie z...
Powiat Ełcki ,,Kangur Matematyczny”
Uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu...
Powiat Ełcki VI Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych
VI Przegląd  Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Straż Pożarna w Ełku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015