30. Finał WOŚP – Trwa nabór wolontariuszy

Ełcki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzi nabór wolontariuszy. Przed nami już 30. Finał, a został on zaplanowany na 30 stycznia przyszłego roku. Tym razem pieniądze będą zbierane z myślą o diagnostyce i leczeniu wzroku u dzieci. Chętnych do współpracy w Ełku sztab zaprasza do swojej siedziby w poniedziałki, środy i piątki w godz. 13 – 17.

 

W siedzibie ełckiego sztabu WOŚP można wypełnić ankietę i zgłosić chęć posiadania stacjonarnej puszki w swoim lokalu. Można też spotkać się z organizatorami ełckiej edycji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zgłosić swój pomysł na uświetniającą go atrakcję lub chęć pokazania swoich talentów i pasji, które warte są zaprezentowania szerszej publiczności.

 

Do współorganizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z myślą o jej 30 Finale dołączyli już m.in.: Ełcki Urząd Miasta, Zespół Szkół Muzycznych w Ełku, Ełckie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. Znane są też pierwsze propozycje finałowego programu. To m.in. bieg „Policz się z cukrzycą” oraz magiczny koncert, do którego przygotowuje się społeczność Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku.

 

Wiemy już, że przy okazji najbliższego finału po rz pierwszy wybrzmi regionalny hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który nagrany zostanie w studiu muzycznym w Ełckim Centrum Kultury i który zilustrowany zostanie teledyskiem.

 

Ostatni, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zamknął się w ełckim sztabie kwotą 144 tys. zł. Chętni do aktywnego udziału i wsparcia swoją pracą 30. finału, mogą zgłaszać się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 13 – 17 do siedziby sztabu w kamienicy przy ul. Małeckich 3, lokal 5 w Ełku. Do dyspozycji jest też sztabowy email: sztabwospelk@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

92 − 86 =

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + = 6

Powiat Ełcki Z karpiem za pan brat
Julia Ślużyńska i Marek Romanowski z Zespołu Szkół nr 6 w Ełku...
Powiat Ełcki ,,Moja działalność gospodarcza”
Nabór formularzy rekrutacyjnych, w ramach projektu „Moja...
Powiat Ełcki Nowa jakość kształcenia zawodowego
Zakończyła się przebudowa hali warsztatowej Centrum Kształcenia...
Powiat Ełcki Tu jest jak w bajce – powiat ełcki okiem blogerów
Starostwo Powiatowe w Ełku zaprosiło znanych blogerów – Kasię i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015