Wpadł na kradzieży alkoholu

Dzięki swojej spostrzegawczości i doświadczeniu ełcki policjant w czasie wolnym od służby ujął w sklepie 36-latka, który ukradł alkohol.

 

Służba w Policji to coś więcej, niż praca w wyznaczonych godzinach. Nawet, jak się jest w czasie wolnym, to pewne nawyki policjant ma takie, jak podczas służby. Pokazuje to przykład policjanta z Ełku z referatu patrolowo-interwencyjnego, który w czasie urlopu robił zakupy w markecie. Zachowanie jednego z mężczyzn w sklepie wzbudziło jego uwagę i czujność. Najpierw mężczyzna wulgarnie zwracał się do innych klientów. Potem wziął dwie butelki wódki i nie płacąc za ten towar, mimo reakcji ekspedientki, wyszedł ze sklepu. Widząc to, policjant wbiegł za nim i nie zważając na protesty i awanturnictwo, przyprowadził go z powrotem do sklepu. Do pomocy ruszył też inny mężczyzna z kolejki

 

Interweniujący policjanci ustalili, że 36-latek ukradł ze sklepu alkohol o wartości 84 złotych. Ta kradzież zakończyła się dla niego mandatem karnym. Alkohol powrócił na półki sklepowe, a mieszkaniec Grajewa za popełnione wykroczenie będzie musiał zapłacić 500 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 74 = 78

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

48 + = 53

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015