Wyciął dziurę w dachu lodowiska. Wpadł do środka.

26-latek wszedł na dach namiotu lodowiska, przeciął nożem plandekę i spadł z wysokości około 6 metrów. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

– Dziś w nocy oficer dyżurny został powiadomiony, że na terenie ełckiego lodowiska doszło do wypadku – mówi st. asp. Agata Kuligowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. – Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zastali poszkodowanego 26-latka. Mężczyzna powiedział im, że został dotkliwie pobity i schował się przed goniącymi go napastnikami. Funkcjonariusze, wyjaśniając okoliczności tej sytuacji ustalili jednak, że przebieg tego zdarzenia był zupełne inny.

 

Okazało się, że ełczanin wszedł na teren zamkniętego już kompleksu sportowego. Na dach namiotu sztucznego lodowiska wszedł po rusztowaniu. Rozciął nożem plandekę i przez dziurę wpadł do środka z wysokości około 6 metrów. Nie mógł samodzielnie wydostać się z lodowiska, więc wyciął otwór w ścianie namiotu i zaczął wołać o pomoc.

 

26-latek ze złamaniami trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i motywy zdarzenia. Szacowana jest także wysokość wyrządzonych strat.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Gość

  Fakt śmieszne są te komentarze znane już z inny ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Dariusz

  Hejt!! Czytam te komentarze i odnoszę wrażenie ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Etam

  Anonim nie wypowiadaj się za wszystkich. Rozumiem ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Dariusz

  Kierowcy zarabiają grosze a Mały kupuje autokary ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Anonim

  Pani Wojciechowska. Wspaniały konkretny program M ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015