Wydarzy się w Ełku

Spotkanie ze Zbigniewem Mikołejko, relacja z podróży – Kanada, spotkanie autorskie z Jadwigą Cymbor-Pasińską i konkurs „Biblioteczka przeczytanych książek 2020” – sprawdź, jakie wydarzenia na najbliższe dni przygotowały ełckie placówki.

 

Spotkanie ze Zbigniewem Mikołejko, 29 stycznia
Zbigniew Mikołejko – Prof. dr hab., filozof i historyk religii, eseista; profesor zwyczajny i kierownik Zakładu Badań nad Religią w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, członek Akademii Amerykańskiej w Rzymie (1996), poeta i scenarzysta. Miejska Biblioteka Publiczna. Start o godz. 18.00. Wstęp wolny.

 

Spotkanie autorskie z Jadwigą Cymbor-Pasińską, 31 stycznia
Autorka mieszka i pracuje w Ełku. W latach 2003-2008 była dyrygentem ełckiego Chóru Kontrapunkt. Jest także opiekunem Chóru „Canzonetta” z Ełku. Oprócz działalności zawodowej od lat zajmuje się pracą społeczną. Miejska Biblioteka Publiczna. Start godz 18.00. Wstęp wolny.

 

Relacja z podróży – Kanada, 31 stycznia
Spotkanie poprowadzi Roman Gorczyca, który opowie o podrózy do Kanady, a dokładnie do miasta Calgary oraz wyprawie w Góry Skaliste. Centrum Edukacji Ekologicznej, Sala nr 2. Start o godz. 17.00. Wstęp wolny.

 

Konkurs – Biblioteczka przeczytanych książek 2020 , do 9 stycznia 2021 r.
Przez cały rok należy wypożyczać wybrane przez siebie książki oraz wypełniać pola na karcie rysunkami, cytatami z przeczytanych książek. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Miejska Biblioteka Publiczna. Udział bezpłatny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015