Wydarzy się w Ełku

Spotkanie autorskie z Joanną Bator, sobotni poranek w Muzeum „W karnawale same bale”, Pierwsza Giełda Płyt Winylowych i CD czy autorskie oprowadzanie po wystawie przez Ewę Karolską – sprawdź, jakie wydarzenia na najbliższy tydzień proponują nam ełckie jednostki.

 

Spotkanie autorskie z Joanną Bator, 7 lutego
Joanna Bator – pisarka, publicystka, nauczycielka akademicka. Autorka prac naukowych, esejów, powieści i opowiadań. Publikowała m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Twórczości” czy „Czasie Kultury”. W magazynach „National Geographic” i „Voyage” pisze o swoich podróżach. Miejska Biblioteka Publiczna. Start o godz. 18.00. Wstęp wolny.

 

Sobotni poranek w Muzeum „W karnawale same bale”, 8 lutego
Wydarzenie będzie nawiązywało do tradycji obchodzenia karnawału – zorganizowane zostaną warsztaty plastyczne związane z tematem spotkania. W programie: wykonywanie masek karnawałowych czy pogadanka o zwyczajach zapustnych. Muzeum Historyczne w Ełku. Start godz 10.00. Udział bezpłatny.

 

Pierwsza Giełda Płyt Winylowych i CD, 9 lutego
W Giełdzie można wziąć także czynny udział poprzez wystawienie swoich płyt na stoisku. Uczestnictwo w Giełdzie jest bezpłatne. Warunkiem otrzymania stoiska jest dostarczenie do Organizatora wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia uczestnictwa w Giełdzie, do dnia 5 lutego 2020 r. Ełckie Centrum Kultury, sala Zebra. Start o godz. 12.00. Wstęp wolny.

 

Autorskie oprowadzanie po wystawie przez Ewę Karolską, 15 i 29 lutego
Ewa Karolska – ur. w 1988 r. w Ełku. W 1998 r. rozpoczęła przygodę ze sztuką w pracowni ceramiki w ECK. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych, oraz międzynarodowych plenerach malarskich. Muzeum Historyczne w Ełku. Start o godz. 13.00. Wstęp wolny. Wystawa czynna jest do 1 marca 2020.

Jedna odpowiedź do “Wydarzy się w Ełku”

  1. Mieszkaniec Elku pisze:

    Jak spłacicie 155mln zadłużenia miasta to się dopiero wydarzy.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015