XIII OGÓLNOPOLSKI FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca ełczanie po raz trzynasty świętować będą podczas Ogólnopolskiego Festynu Rodzinnego. W tym roku uroczystości odbędą się pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Impreza na Placu Jana Pawła II z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i już na stałe wpisała się w kalendarz ełckich imprez plenerowych, zrzeszając tłumy ełczan i gości.

 

Tegoroczna impreza rozpocznie się o godzinie 8.30 rano i potrwa do późnych godzin wieczornych. W programie m.in. pokaz przygotowany przez Siostry Benedyktynki Misjonarki.

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny, namioty z zabawami, konkursy sportowe, losowania nagród, koncerty, pokazy policji, straży pożarnej i miejskiej,  to tylko niektóre z bardzo licznych propozycji Caritas.

Do dyspozycji najmłodszych będzie „Kącik malucha”, gdzie wolontariusze będą malować twarze. Animatorzy postarają się umilić czas najmłodszym uczestnikom festynu poprzez organizację gier i zabaw.

O godz.11.00 rozpocznie się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jerzego Mazura SVD. Tuż po Mszy o godz. 12.30 odbędzie się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów. W kolejnej części organizatorzy przewidzieli występy artystyczne ( od 13.30).

O godz. 15.00 nastąpi chwila wyciszenia, odprawiona zostania Koronka do Miłosierdzia Bożego. W plan dalszy imprezy wpisały się występy taneczne Szkoły Tańca Old School Dance. O godz. 16.00 odbędzie się ostatnie losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów. Godzina 19.00 to koncert gwiazd wieczoru, wystąpią  Filip Lato i Jula. Zakończenie festynu organizatorzy przewidzieli na godzinę 21.00. Z dziękczynieniem za miniony dzień o godzinie 21.15 ( na placu WSFiZ) odbędzie się Wieczór Uwielbienia.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Ełk bez budżetu. Radni mają przerwę w obradach.: Henryk. Baranki.

  Czy to prawda że państwo Klimowicz Tyszkiewicz p ...

 • Ełk bez budżetu. Radni mają przerwę w obradach.: Kamila

  Pan poseł nie wejdzie do Sejmu to pewne. Poka, al ...

 • O rozwoju Gminy Ełk w stolicy województwa: Chrusiele j. D

  Pierwsza rzecz to wywalić tego krzykacza z Chruś ...

 • ZNP wejdzie w spór zborowy – ruszy procedura zmierzająca do strajku: Emerytka

  Szkoda, że emeryci nie mogą strajkować! To wszy ...

 • Ełk bez budżetu. Radni mają przerwę w obradach.: Mieszkaniec.

  Warmia i Mazury nie toleruje Pisu. W tegorocznych ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015