XIII OGÓLNOPOLSKI FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca ełczanie po raz trzynasty świętować będą podczas Ogólnopolskiego Festynu Rodzinnego. W tym roku uroczystości odbędą się pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Impreza na Placu Jana Pawła II z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i już na stałe wpisała się w kalendarz ełckich imprez plenerowych, zrzeszając tłumy ełczan i gości.

 

Tegoroczna impreza rozpocznie się o godzinie 8.30 rano i potrwa do późnych godzin wieczornych. W programie m.in. pokaz przygotowany przez Siostry Benedyktynki Misjonarki.

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny, namioty z zabawami, konkursy sportowe, losowania nagród, koncerty, pokazy policji, straży pożarnej i miejskiej,  to tylko niektóre z bardzo licznych propozycji Caritas.

Do dyspozycji najmłodszych będzie „Kącik malucha”, gdzie wolontariusze będą malować twarze. Animatorzy postarają się umilić czas najmłodszym uczestnikom festynu poprzez organizację gier i zabaw.

O godz.11.00 rozpocznie się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jerzego Mazura SVD. Tuż po Mszy o godz. 12.30 odbędzie się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów. W kolejnej części organizatorzy przewidzieli występy artystyczne ( od 13.30).

O godz. 15.00 nastąpi chwila wyciszenia, odprawiona zostania Koronka do Miłosierdzia Bożego. W plan dalszy imprezy wpisały się występy taneczne Szkoły Tańca Old School Dance. O godz. 16.00 odbędzie się ostatnie losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów. Godzina 19.00 to koncert gwiazd wieczoru, wystąpią  Filip Lato i Jula. Zakończenie festynu organizatorzy przewidzieli na godzinę 21.00. Z dziękczynieniem za miniony dzień o godzinie 21.15 ( na placu WSFiZ) odbędzie się Wieczór Uwielbienia.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015