„Zadowolony pacjent” – ełcki szpital z kolejnym certyfikatem

Mile zaskoczyli ełcki szpital jego pacjenci. Na złożony przez nich wniosek placówka uhonorowana została certyfikatem „Zadowolony pacjent”.

 

– Jest to dla nas dużą niespodzianką – przyznaje Andrzej Bujnowski, prezes spółki „Pro-Medica” w Ełku. – O procedurze rozpatrywania wniosku na temat naszego szpitala nie wiedzieliśmy. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero po przyznaniu certyfikatu. Nie wiedzieliśmy o tym wcześniej, bo wydaje się go na wniosek pacjentów. Jest nam bardzo miło, że z takim ciepłym przyjęciem spotykają się nasze świadczenia i opieka nad nimi.

 

Do uzyskania Certyfikatu „Zadowolony Pacjent” kwalifikują się jednostki wskazane przez pacjentów i wykazujące najwyższy standard i jakość świadczonych usług medycznych oraz szczególną dbałość o dobro i zdrowie pacjenta.

 

tt

2 odpowiedzi na “„Zadowolony pacjent” – ełcki szpital z kolejnym certyfikatem”

  1. Kamila pisze:

    Złożyć wniosek to nie wstyd. Czy można opublikować nazwiska osób którzy złożyli taki wniosek. Opinia o szpitalu poza jednym oddziałem na 4 piętrze jest tragiczna. Dlatego prosimy o publikacje. Oczywiście usłyszymy że jest zakaz publikowania że względu na ochronę danych osobowych. Może sami wnioskodawcy się ujawnią. Przecież to nie wstyd się czymś zachwycać.

  2. zuzia pisze:

    super obsługa . brawo .

Powiat Ełcki Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
Powszechnych w Ełku, który znajduje się w hali sportowej Zespołu...
Powiat Ełcki Równać Szanse -Małe Granty
Ruszył konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”, który jest...
Powiat Ełcki Nowy punkt szczepień w Ełku gotowy
Od środy, 5 maja, będzie można się zaszczepić przeciw Covid-19 w...
Powiat Ełcki Życzenia dla Maturzystów
Drodzy Maturzyści, przed Wami jeden z najważniejszych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015