„Zadowolony pacjent” – ełcki szpital z kolejnym certyfikatem

Mile zaskoczyli ełcki szpital jego pacjenci. Na złożony przez nich wniosek placówka uhonorowana została certyfikatem „Zadowolony pacjent”.

 

– Jest to dla nas dużą niespodzianką – przyznaje Andrzej Bujnowski, prezes spółki „Pro-Medica” w Ełku. – O procedurze rozpatrywania wniosku na temat naszego szpitala nie wiedzieliśmy. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero po przyznaniu certyfikatu. Nie wiedzieliśmy o tym wcześniej, bo wydaje się go na wniosek pacjentów. Jest nam bardzo miło, że z takim ciepłym przyjęciem spotykają się nasze świadczenia i opieka nad nimi.

 

Do uzyskania Certyfikatu „Zadowolony Pacjent” kwalifikują się jednostki wskazane przez pacjentów i wykazujące najwyższy standard i jakość świadczonych usług medycznych oraz szczególną dbałość o dobro i zdrowie pacjenta.

 

tt

2 odpowiedzi na “„Zadowolony pacjent” – ełcki szpital z kolejnym certyfikatem”

  1. Kamila pisze:

    Złożyć wniosek to nie wstyd. Czy można opublikować nazwiska osób którzy złożyli taki wniosek. Opinia o szpitalu poza jednym oddziałem na 4 piętrze jest tragiczna. Dlatego prosimy o publikacje. Oczywiście usłyszymy że jest zakaz publikowania że względu na ochronę danych osobowych. Może sami wnioskodawcy się ujawnią. Przecież to nie wstyd się czymś zachwycać.

  2. zuzia pisze:

    super obsługa . brawo .

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015