Zamieniała naklejki z cenami. Odpowie za oszustwo.

Policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę Ełku, która usiłowała oszukać pracowników jednego z ełckich marketów. Kobieta przyklejała na wybrane przez siebie pełnowartościowe produkty naklejki z przeceną, które zrywała z innych towarów. Za oszustwo kodeks karny przewiduje kare nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. 28-latka została ujęta przez pracowników jednego z ełckich marketów na próbie oszustwa. Okazało się, że kobieta podczas robienia zakupów odklejała etykiety z przeceną i naklejała je na pełnowartościowe produkty. Żeby obniżka cen wyglądała wiarygodniej, uszkodziła opakowania produktów, które chciała taniej kupić. 28-latka próbowała zaoszczędzić kilka złotych, kupując taniej krem, pastę do zębów i bombonierkę. Próba oszustwa została jednak zauważona przy kasie. Pracownicy powiadomili o tym fakcie policję.

 

Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Mimo, że ceny produktów nie były wysokie, kobieta odpowie za oszustwo, ponieważ usiłowała wprowadzić w błąd pracowników sklepu. Najwyższy wymiar kary za to przestępstwo wynosi 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • „Stara” plaża miejska w Ełku: grzes

  a pety wyzbierane? ...

 • „Stara” plaża miejska w Ełku: Elczanin

  Ale zajeb* molo no super nowa plaża jaki długi w ...

 • Rozbudowa ścieżek rowerowych nad rzeką Ełk wraz z infrastrukturą: Gdzie straż miejska i porządki?

  Na promenadzie/ścieżce rowerowo-pieszej zawsze p ...

 • MÓJ NOWY SĄSIAD Z EŁKU – I Piknik Sąsiedzki: MK

  Akurat. Kołtuneria Ełcka. Zawsze się mówiło z ...

 • PROBLEMY NASZEGO REGIONU – I Forum Przedsiębiorczości Polski Północno-Wschodniej: Marriu

  Zbudujcie do końca S61 i S16. Ewentualnie S8 do B ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015