Zamieniała naklejki z cenami. Odpowie za oszustwo.

Policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę Ełku, która usiłowała oszukać pracowników jednego z ełckich marketów. Kobieta przyklejała na wybrane przez siebie pełnowartościowe produkty naklejki z przeceną, które zrywała z innych towarów. Za oszustwo kodeks karny przewiduje kare nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. 28-latka została ujęta przez pracowników jednego z ełckich marketów na próbie oszustwa. Okazało się, że kobieta podczas robienia zakupów odklejała etykiety z przeceną i naklejała je na pełnowartościowe produkty. Żeby obniżka cen wyglądała wiarygodniej, uszkodziła opakowania produktów, które chciała taniej kupić. 28-latka próbowała zaoszczędzić kilka złotych, kupując taniej krem, pastę do zębów i bombonierkę. Próba oszustwa została jednak zauważona przy kasie. Pracownicy powiadomili o tym fakcie policję.

 

Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Mimo, że ceny produktów nie były wysokie, kobieta odpowie za oszustwo, ponieważ usiłowała wprowadzić w błąd pracowników sklepu. Najwyższy wymiar kary za to przestępstwo wynosi 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Mieszkańcy Elku

  Pierwszy raz od przynajmniej 12 lat ktoś tak konk ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Wyborca

  Debata oczywiście tak ale zorganizowana przez kom ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Marek Elk

  Pani Wojciechowska ma głos nas młodych. Większo ...

 • Parafialne dożynki w Stradunach: Mieszkaniec

  Ci co zadłużyli miasto i Gminę to powinni być ...

 • DWA RÓŻNE PUNKTY WIDZENIA – EŁCKIE WYBORY SAMORZĄDOWE 2018: Dziwne.

  Dlaczego NAGLE zaKODowanym "POlitykom ekipy tuska" ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015