Zapytaliśmy Agnieszkę Pasko, dyrektor Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku

 

Zakończył się nabór do szkół ponadpodstawowych. Czy Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku ma jeszcze wolne miejsca? Jak wygląd tam proces rekrutacji i z jakimi problemami związanymi z podwójnym rocznikiem absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych musiała zmierzyć się placówka? O to, a także o udział kadetów w międzynarodowych manewrach wojskowych PUMA 19 i certyfikat przyznany szkole przez Ministerstwo Obrony Narodowej zapytaliśmy dyrektor Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku.

 

– Nabór zakończyliśmy w maju, ale jak każda szkoła, posiadamy miejsca rezerwowe – mówi dyrektor ełckiego CEM Agnieszka Pasko. – Serdecznie zapraszamy do nas młodzież, która jeszcze nie znalazła dla siebie miejsca, a chce przy okazji nauki w szkole przeżyć ciekawą przygodę. Ruszamy z podwójnym naborem, więc zwiększyliśmy miejsca w klasach o sto procent. Natomiast sporo chętnych nie otrzymało miejsca w szkolnych internatach.

 

Całość rozmowy w materiale video, do obejrzenia którego serdecznie zachęcamy.

8 odpowiedzi na “Zapytaliśmy Agnieszkę Pasko, dyrektor Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku”

 1. nie fanka pisze:

  Jest tam jeszcze nasz „ukochany” instruktor chorąży…jeśli tak „polecam”, rynsztokowe podejście do „drogiej młodzieży” macie zapewnione. Gdy byłam w tej szkole często żałowałem swojej decyzji. Nie polecam.

 2. Lilka pisze:

  Jest. Razem z małżonką tworzą zgrany duet.

 3. nie fanka pisze:

  Zgrany… czy zrypany…

 4. Lilka pisze:

  Pasują do siebie. Jedno warte drugiego.

 5. Ełk pisze:

  Naciągają dalej naiwniaków…

 6. Alfa pisze:

  Pamiętam jak prowadził zajęcia. Saperskie ledwo dało się wytrzymać. I radocha jak mógł na nas ryknąć. A potem grzecznie pod obcas dyrki. prawdziwy samiec alfa. ALFA GÓRĄ!!!

 7. Orzeszkowa pisze:

  co tam się dzieje, że nikt, z Dyrektor i jej mężem nie chce pracować… kolejny instruktor odszedł. Jest ciekawie. Pobicia na obozie, pijany instruktor na zajęciach ETC ETC…

 8. KADET pisze:

  No pani dyrdyr „to chyba nie halo” tak wprowadzać w błąd przyszłych uczniów…https://cem.elk.pl/o-szkole/instruktorzy/ – nieaktualne info. jeszcze trochę tylko gość z chusteczką na głowie zostanie…

Powiat Ełcki Komunikat dotyczący pracy urzędu
Informujemy, że 8 czerwca (wtorek) w godz. 7.30- 9.00 wejście...
Powiat Ełcki Uczennica ZS nr 5 w Ełku laureatką ogólnopolskiego konkursu
Gabriela Lis, uczennica Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. K....
Powiat Ełcki Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
Dziś, 4 czerwca, mija kolejna rocznica pierwszych po II Wojnie...
Powiat Ełcki Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dziś, 1 czerwca, świętujemy Międzynarodowy Dzień...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015