Zarząd klubu MKS Mazur ogłosił zamiar podania się do dymisji. Radni komentują.

 

„Po dzisiejszym posiedzeniu Komisji Budżetu oraz Komisji Sportu i Turystyki Rady Miasta w Ełku, Zarząd Klubu MKS Mazur Ełk z przykrością zamierza podać się do dymisji w dniu 01.09.2019r., z powodu braku środków na godne funkcjonowanie klubu.” – czytamy w oficjalnym komunikacie zarządu klubu MKS Mazur Ełk. – „Zarząd nie chce ponownie zadłużać klubu, blokować rozwoju trenerów i zawodników zespołu seniorskiego oraz młodzieży z Akademii Piłkarskiej MKS Mazur Ełk.”

 

Co skłoniło zarząd klubu do takiej decyzji? Zdaniem jego prezesa Artura Iwanowicza, jest ona reakcją na brak decyzji ełckiego samorządu dotyczącej dalszego finansowania klubu.

 

O komentarz dotyczący sytuacji w zarządzie klubu MKS Mazur Ełk i stawianych samorządowi zarzutów poprosiliśmy przedstawicieli Rady Miasta Ełku. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

11 odpowiedzi na “Zarząd klubu MKS Mazur ogłosił zamiar podania się do dymisji. Radni komentują.”

 1. Kibic Mazura pisze:

  Senator Kopiczko w styczniu obiecywała pomoc Mazurowi, czy coś faktycznie pomogła czy jak zwykle ogólnie naobiecywala i nic poza tym?

 2. Kibice pisze:

  W Ełku nie ma pieniędzy na nic. Nie ma dla Kemicera, Nie ma dla Mazura ale jest na gigantyczne pensje szefów spółek. Na mostki lampki.Kladki wieże. Chodzą słuchy o rachunkach za hotele Pana humorzastego. Sprawa Mazura miała być załatwiona raz na zawsze. Uchwałą Rady Miasta. W kampanii wyborczej prezydent obiecał pomagać Mazurowi. Odbyły się spotkania. Nie może tak być ze zarząd każdorazowo musi błagać o pomoc stąd ta rezygnacja. Albo zlikwidować klub albo wpisać do uchwały budżetowej pomoc klubowi.

 3. Kibic zniesmaczony polska pilka pisze:

  Bez przesady. Prawie nikt na te mecze nie chodzi, poziom beznadziejny. Nie ma sponsorow to podziekowac zawodnikom i tyle. Dlaczego wszyscy maja placic na sport ktorego prawie nikt nie oglada? Powinien byc limit kibicow. Np. 2 tys na meczach i wtedy miasto doklada. A tak to nikomu nie zalezy na kibicach i graja sami dla siebie.

 4. tutejszy pisze:

  Niech dorzuci się Kościół taki bogaty. Za przysłowiową złotówkę pozyskiwał grunty i nieruchomości Ma teraz możliwość dofinansowania skoro do budowy hali na Barankach się przygotowują. W Pałacu Biskupim „BIZANCJUM”!

 5. John pisze:

  Na klub piłkarski nie ma kasy,ale na nowy kościoł albo impreze z Caritasu to od razu by się znalazły…

 6. Kibic pisze:

  Do kibica. Nie kłam jeśli nie masz pojęcia chodzę na każdy mecz. Średnia kibiców to 300 osób. Najlepiej wszystko polikwidowac i do czarnych na modły.

 7. Anonim pisze:

  O czym oni pieprzą,Michał Tyszkiewicz,Ireneusz Dzienisiewicz widać jacy z was kibice MAZURA EŁK. Ważne że wam w kieszeni się zgadza haha,oby was już w następnej radzie miasta nie było kto w waszej komisji sportu ma pojęcie o piłce nożnej?,co robi tam Krzysztof Wiloch ?,komisja sportu pełna dziadków no ale my w wyborach wam podziękujemy Mazur będzie istniał ale was w radzie miasta nie będzie kibice Mazura Ełk wam za wszystko podziękują.

 8. Jol pisze:

  Co ten debil wypisuje to nieszczęśliwy człowiek ten jakiś anonim. Może prościej, mniej niż zero.

 9. Adam pisze:

  PiS to największe zło jakie spotkało nasz kraj. Nie głosujemy w naszej dzielnicy na Kopiczkową i kosę. Dość tego nieróbstwa. Kopiczkowa obraziła wyborców mówiąc że nie musi się przed nimi tłumaczyć. Elk nie głosuje na nią. Kosa już skończony, bez najmniejszych szans w Ełku.

 10. kibic na dolę i niedolę pisze:

  Zarząd nie do dymisji tylko do zwolnienia na z.p.
  Jakoś wszyscy zapominają o kibicach! To oni płacą za bilety i stanowią podstawy egzystencji drużyny a nie p. „działacze”, którzy poza lansem g. potrafią

 11. jakubiak pisze:

  Polikwidować niepotrzebne etaty w Urzędzie Miasta, których jest mnóstwo np. ekipa od zbierania śmieci i koszenia trawy to banda pijaków i nierobów, która dostaje kasę za rżnięcie głupa. Od tego jest PUK. Nie ma kasy na mazura bo muszą utrzymywać darmozjadów. Tak samo niepotrzebna jest Straż Miejska, która też nic nie robi oprócz szlifowania krawężników. Myślę, że spokonie z 50 etatów można byłoby zluzować i zaoszczędzić na wiele potrzebniejszych rzeczy a pasożyty niech do roboty się wezmą.

Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Prostkach
Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Marcinowie
Uroczyste otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej wraz z terenem...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015