Zarząd klubu MKS Mazur ogłosił zamiar podania się do dymisji. Radni komentują.

 

„Po dzisiejszym posiedzeniu Komisji Budżetu oraz Komisji Sportu i Turystyki Rady Miasta w Ełku, Zarząd Klubu MKS Mazur Ełk z przykrością zamierza podać się do dymisji w dniu 01.09.2019r., z powodu braku środków na godne funkcjonowanie klubu.” – czytamy w oficjalnym komunikacie zarządu klubu MKS Mazur Ełk. – „Zarząd nie chce ponownie zadłużać klubu, blokować rozwoju trenerów i zawodników zespołu seniorskiego oraz młodzieży z Akademii Piłkarskiej MKS Mazur Ełk.”

 

Co skłoniło zarząd klubu do takiej decyzji? Zdaniem jego prezesa Artura Iwanowicza, jest ona reakcją na brak decyzji ełckiego samorządu dotyczącej dalszego finansowania klubu.

 

O komentarz dotyczący sytuacji w zarządzie klubu MKS Mazur Ełk i stawianych samorządowi zarzutów poprosiliśmy przedstawicieli Rady Miasta Ełku. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

9 odpowiedzi na “Zarząd klubu MKS Mazur ogłosił zamiar podania się do dymisji. Radni komentują.”

 1. Kibic Mazura pisze:

  Senator Kopiczko w styczniu obiecywała pomoc Mazurowi, czy coś faktycznie pomogła czy jak zwykle ogólnie naobiecywala i nic poza tym?

 2. Kibice pisze:

  W Ełku nie ma pieniędzy na nic. Nie ma dla Kemicera, Nie ma dla Mazura ale jest na gigantyczne pensje szefów spółek. Na mostki lampki.Kladki wieże. Chodzą słuchy o rachunkach za hotele Pana humorzastego. Sprawa Mazura miała być załatwiona raz na zawsze. Uchwałą Rady Miasta. W kampanii wyborczej prezydent obiecał pomagać Mazurowi. Odbyły się spotkania. Nie może tak być ze zarząd każdorazowo musi błagać o pomoc stąd ta rezygnacja. Albo zlikwidować klub albo wpisać do uchwały budżetowej pomoc klubowi.

 3. Kibic zniesmaczony polska pilka pisze:

  Bez przesady. Prawie nikt na te mecze nie chodzi, poziom beznadziejny. Nie ma sponsorow to podziekowac zawodnikom i tyle. Dlaczego wszyscy maja placic na sport ktorego prawie nikt nie oglada? Powinien byc limit kibicow. Np. 2 tys na meczach i wtedy miasto doklada. A tak to nikomu nie zalezy na kibicach i graja sami dla siebie.

 4. tutejszy pisze:

  Niech dorzuci się Kościół taki bogaty. Za przysłowiową złotówkę pozyskiwał grunty i nieruchomości Ma teraz możliwość dofinansowania skoro do budowy hali na Barankach się przygotowują. W Pałacu Biskupim „BIZANCJUM”!

 5. John pisze:

  Na klub piłkarski nie ma kasy,ale na nowy kościoł albo impreze z Caritasu to od razu by się znalazły…

 6. Kibic pisze:

  Do kibica. Nie kłam jeśli nie masz pojęcia chodzę na każdy mecz. Średnia kibiców to 300 osób. Najlepiej wszystko polikwidowac i do czarnych na modły.

 7. Anonim pisze:

  O czym oni pieprzą,Michał Tyszkiewicz,Ireneusz Dzienisiewicz widać jacy z was kibice MAZURA EŁK. Ważne że wam w kieszeni się zgadza haha,oby was już w następnej radzie miasta nie było kto w waszej komisji sportu ma pojęcie o piłce nożnej?,co robi tam Krzysztof Wiloch ?,komisja sportu pełna dziadków no ale my w wyborach wam podziękujemy Mazur będzie istniał ale was w radzie miasta nie będzie kibice Mazura Ełk wam za wszystko podziękują.

 8. Jol pisze:

  Co ten debil wypisuje to nieszczęśliwy człowiek ten jakiś anonim. Może prościej, mniej niż zero.

 9. Adam pisze:

  PiS to największe zło jakie spotkało nasz kraj. Nie głosujemy w naszej dzielnicy na Kopiczkową i kosę. Dość tego nieróbstwa. Kopiczkowa obraziła wyborców mówiąc że nie musi się przed nimi tłumaczyć. Elk nie głosuje na nią. Kosa już skończony, bez najmniejszych szans w Ełku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Powiat Ełcki Nasze szkoły coraz atrakcyjniejsze
Wczoraj odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowych pracowni w...
Powiat Ełcki Konkurs Krasomówczy
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w XLIV Wojewódzkim...
Powiat Ełcki Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Dzisiaj, w Zespole Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w...
Powiat Ełcki Otwarto kolejne miejsce spotkań w Prostkach
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie zmodernizowanego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015