Zarząd Mazura złożył rezygnację

Rezygnację z pełnionych funkcji złożyli członkowie klubu piłkarskiego MKS Mazur Ełk. W informacji opublikowanej w sobotę 9 listopada na profilu społecznościowym ełckiego czwartoligowca członkowie zarządu klubu podziękowali kibicom za wsparcie, jakie otrzymali od nich w ciągu ostatnich miesięcy.

 

Walne zgromadzenie odbyć się ma za dwa tygodnie. Do tego czasu obowiązki prezesa pełnić będzie Tomek Suchocki. Wraz z nim do rezygnacje z pełnionych dotychczas funkcji złożyli: Artur Iwanowicz, Jarosław Olszewski i Adam Szulc.

 

Nieco wcześniej, w czwartek 7 listopada, w mediach społecznościowych pojawiło się następujące oświadczenie zawodników drużyny seniorskiej, z którego można było dowiedzieć się, że: „Zawodnicy pierwszej drużyny zawieszają treningi. Powodem jest trudna współpraca z niektórymi członkami Zarządu Klubu.” Zgodnie z zapowiedzią na trening przyszła zaledwie trzecia część liczącego 26 osób zespołu. Na kolejnym nie pojawił się nikt. Wówczas dotychczasowy prezes Mazura Artur Iwanowicz zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych wobec zawodników.

4 odpowiedzi na “Zarząd Mazura złożył rezygnację”

 1. Artur pisze:

  Zobaczymy co zwojują 4 zbuntowani piłkarze. Widoki na sukcesy marne.

 2. Marek pisze:

  Mazur to studnia bez dna …

 3. Jar. Ełk pisze:

  W tym mieście od 12 lat nie ma gospodarki. Tu marnuje się miliony wymieniając kostkę szara na czerwona kiedy ta szara była lepsza. Oddzielić ścieżkę rowerowa można znakomita farba do tego przygotowaną. W okolicznych miastach jak Suwałki. GRAJEWO. BIAŁA PISKA funkcjonują drużyny piłkarskie i nie ma problemu. Słyszałem wypowiedź. Prezydenta Suwałk. Pomagać Wigrom będziemy jeden
  warunek działacze szukacie 2 mln i my z kasy miasta damy wam tyle samo. W Ełku to niemożliwe bo miasto zadluzone na gigantyczną sumę. Wódz skonfliktowany że wszystkimi. Ostatnia wypowiedź wójta mówi wszystko. Ten pan nie podaje wójtowi ręki od 5 lat. Ostatnio otrzymał wotum nieufności pewnie będzie następne.

 4. J. Mal. pisze:

  Suwałki są też zadłużone ale z ich uprzemysłowieniem żaden dług nie straszny. Elk to totalnie zmarnowane 13 lat. Nie powstał żaden poważny zakład płacąc podatki. Kolejne lata rządów A to tragedia dla miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 − = 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

20 − = 14

Powiat Ełcki Mosty w Sypitkach oddane do użytku
Dziś w miejscowości Sypitki na terenie gminy Kalinowo odbyło się...
Powiat Ełcki Weź udział w konsultacjach społecznych
Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ełckiego, a w...
Powiat Ełcki Nowe kwalifikacje uczniów Mechaniaka
Grupa uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku...
Powiat Ełcki Startowali wioślarze
W miniony weekend na torze Malta w Poznaniu rozgrywane były...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015