Zbliża się kolejne Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację. Ruszyły zapisy.

Z roku na rok cykl „Zorientuj się na Ełk” cieszył się coraz większą popularnością. Jak będzie w przypadku jego IV edycji? Przekonamy się już niebawem. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń uczestników, którzy z podełckimi bezdrożami chcą zmierzyć się w I rundzie. Odbędzie się ona 7 kwietnia.

 

Zadaniem uczestników będzie pokonanie wyznaczonej przez organizatorów trasy w wyznaczonym limicie czasu i znalezienie ukrytych po drodze punktów kontrolnych. Rywalizacja przebiegać będzie z podziałem na kategorie wiekowe. Oddzielnie sklasyfikowane zostaną drużyny, zespoły rodzinne i uczestnicy indywidualni.

 

Zwycięzców i zdobywców pucharów tegorocznego Grand Prix w Marszach na Orientację „Zorientuj się na Ełk” poznamy jesienią. O tym, kto stanie na podium, zadecyduje komplet punktów zebranych w każdej rundzie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, formularze zgłoszeniowe i Regulamin zawodów dostępne są na stronie internetowej organizatora – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

 

mm

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015