Zbliża się modernizacja DK 65

Kończą się konsultacje nad projektem dotyczącym generalnego remontu drogi krajowej nr 65 od granicy Warmii i Mazur z województwem podlaskim przez Ełk w kierunku Gołdapi. Na prośby mieszkańców, w ramach planowanej inwestycji powstaną ciągi pieszo-rowerowe. z Ełku do Nowej Wsi oraz z Ełku do Stradun, Janiszy i Chojniaka.

 

– Przetargi chcemy ogłosić na wiosnę, natomiast prace rozpocząć jeszcze w tym roku – powiedział Mirosław Nicewicz, dyrektor olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad. – Na odcinku naszego województwa droga będzie kosztować ponad 400 milionów złotych.

 

tt

7 odpowiedzi na “Zbliża się modernizacja DK 65”

 1. Wyborcy pisze:

  Zauważcie, przetarg chcemy ogłosić. Kolejny cyrk. Wyborcza kiełbasa Pisu. Już poseł zapowiadał koniec budowy Viabaltici na 2018 rok. Już nie damy się oszukać.

 2. Obserwator pisze:

  Mieszkańców Stradun wykluczy się z komunikacji podmiejskiej i dalekobieżnej.
  Koncepcja modernizacji ciągów komunikacyjnych w tej miejscowości to zagrożenie zdrowia i życia a jej autorzy to przyszły obiekt do postępowania prokuratorskiego.

 3. Jola pisze:

  Zastanawia brak Pana Wójta Osewskiego. Przecież duża część modernizowanej trasy będzie przebiegać przez zarządzane przez niego tereny. Czy w tym mieście powiecie i gminie zapanuje kiedykolwiek zgoda i wzajemny szacunek. Ostatnio przeczytałem wpis że z Andrukiewiczem nikt się nie dogada. .

 4. Marriu pisze:

  Tylko zróbcie te ciągi dla rowerów, z asfaltu a nie polbruku…

 5. Wyborca ale nie Andruka. pisze:

  Cenie Pana Posła za to że nie wykonuje służalczych ruchów wobec humorzastego prezia. Chciał współpracy co normalne, prezio go mówiąc brzydko olał i teraz Pan poseł olewa prezia. Brawo panie pośle.

 6. ater pisze:

  Internetowe trolle tylko hejtuja. Andrukiewicz i PIS to nasza jedyna nadzieja na dobro tego kraju.

 7. nieznany pisze:

  Logika podpowiada że przetarg ogłasza się zimą a na wiosnę wykonuje się prace budowlane, ale przy takim tempie to będzie trwało bez końca i początku.

Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Powiat Ełcki W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu
Przekazanie odblasków na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Ełku...
Powiat Ełcki Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się dziś, w...
Powiat Ełcki Nowa siedziba MOS-u
Podopieczni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku mogą...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015