Zmęczona dłuższą przechadzką, wsiadła do nieswojego samochodu, w którym były pozostawione kluczyki i pojechała do przedszkola, żeby odebrać dziecko

Za kradzież pojazdu odpowie 25-letnia mieszkanka Ełku. Kobieta idąc z Nowej Wsi Ełckiej do Ełku, tak zmęczyła się przechadzką, że wsiadła do przypadkowo napotkanego, zaparkowanego w pobliżu torowiska samochodu marki WV Polo, w którym zauważyła pozostawione kluczyki i odjechała. Kilka godzin później na ulicy Grajewskiej została zatrzymana przez znajomych właściciela auta, którzy innym pojazdem zablokowali jej przejazd.

Za kradzież pojazdu odpowie 25-letnia mieszkanka Ełku. Kobieta idąc z Nowej Wsi Ełckiej do Ełku, tak zmęczyła się przechadzką, że wsiadła do przypadkowo napotkanego, zaparkowanego w pobliżu torowiska samochodu marki WV Polo, w którym zauważyła pozostawione kluczyki i odjechała. Jak ustalili policjanci, kobieta skradzionym samochodem pojechała do przedszkola, żeby odebrać dziecka, a później pozostawiła auto na osiedlowym parkingu i poszła do swego mieszkania.

Kilka godzin później ponownie do niego wsiadła. Jadącą volkswagenem kobietę zatrzymali znajomi właściciela auta, którzy widząc skradzione polo swego kolegi, zablokowali przejazd i zatrzymali  kobietę, która prowadziła auto. Co ciekawe kobieta, próbowała jeszcze ominąć blokadę i uciec.
25-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za kradzież pojazdu grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

3 odpowiedzi na “Zmęczona dłuższą przechadzką, wsiadła do nieswojego samochodu, w którym były pozostawione kluczyki i pojechała do przedszkola, żeby odebrać dziecko”

  1. B.b pisze:

    Sam sobie winien po co zostawił kluczyki jemu powinni policjanci podziękować

  2. Szanowna Redakcjo .... pisze:

    Kto u Was TWORZY takie wypociny: z błędami – zwłaszcza stylistycznymi ???

  3. Lala pisze:

    Hahaha

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015