Zmiany w kursach MZK przez ul. Wojska Polskiego

W związku z przebudową ulicy Wojska Polskiego, od dnia 03.06.2019r. do czasu zakończenia prac, dla wszystkich linii komunikacyjnych zostanie wyłączony z ruchu przystanek nr 06 W. Polskiego – ECK oraz dla linii nr 10 przystanek nr 27 W. Polskiego – Kościół.

 

– Jednocześnie zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek przy ulicy Wojska Polskiego na wysokości budynku 53A oraz nowy przystanek przy ulicy Armii Krajowej w kierunku ulicy Wojska Polskiego przy „Mechaniaku” – informuje Rafał Galicki, zastępca kierownika wydziału przewozów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ełku. – W związku z prowadzonymi pracami mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w stosunku do rozkładów jazdy na wszystkich liniach komunikacyjnych.

 

tt

Jedna odpowiedź do “Zmiany w kursach MZK przez ul. Wojska Polskiego”

  1. verte pisze:

    Kto ustala takie terminy ze w sezonie turystycznym, odbywają się takie prace. Przeciez można by zaczac juz w kwietniu. Druga sprawa „mala obwodnica” gdzie zabieganie o finansowanie na ta potrzebna drogę, ja wiem ze na różowo most podświetlić jest ważniejsze, przełożyć 5 raz kostkę brukową na placu JPII i na AK po 3 latach dobrego chodnika wpasc na pomyśl budowy z ścieżki rowerowej. Ale ważne by cos robic to ze bez pomysłu to nic. Dziękuję Bogu ze wycofano się z budowy mostu na Barankach

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015