Zorganizuj majówkę dla lokalnej społeczności i zgłoś ją do konkursu

Maj to dobry cza, by zorganizować wydarzenie dla lokalnej społeczności. Tym bardziej, gdy można zgłosić je do konkursu „Cyfrowa majówka”. Zapisy trwają do 19 maja. W konkursie mogą wziąć udział m.in. szkoły, gminy i osoby prywatne.

 

By wziąć udział w konkursie należy w terminie 11 – 19 maja zorganizować wydarzenie adresowane do lokalnej społeczności. Może to być np.: gra miejska, pogadanka, seminarium, kino plenerowe, piknik cyfrowy lub warsztaty. Do 26 maja należy przesłać dokumentację – np. zdjęcia lub nagrania wideo w formie cyfrowej – organizatorowi konkursu, a jest nim Ministerstwo Cyfryzacji.

 

Do konkursu można zgłosić się wykorzystując formularz dostępny pod adresem: http://koduj.gov.pl/zglos-inicjatywe. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne sa na stronie: ttps://www.gov.pl/web/cyfryzacja/cyfrowa-majowka-konkurs-inicjatyw-lokalnych.

 

tt

Jedna odpowiedź do “Zorganizuj majówkę dla lokalnej społeczności i zgłoś ją do konkursu”

  1. Alex pisze:

    Zorganizujcie dobrze płatne miejsca pracy. Pracuje w strefie i codziennie słyszę od pseudo szefa że zap….. J bo dziecieciu czeka na twoje miejsce. Zarabiam 1800 zł

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015