Zorientuj się na Ełk – I runda już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia odbędzie się pierwsze starcie uczestników V Grand Prix w Marszach na Orientację „Zorientuj się na Ełk”. Pierwsi zawodnicy wystartują o godz. 9.30. Ich zadaniem będzie pokonanie wyznaczonej przez organizatorów trasy w wyznaczonym limicie czasowym i znalezienie ukrytych po drodze punktów kontrolnych.

 

O tym, jak przebiegać będzie trasa zawodów, uczestnicy dowiedzą się tuż przed startem. Miejsce rywalizacji to MOTOZBYT Ełk. Klasyfikacja w poszczególnych rundach i całego cyklu przebiegać będzie z podziałem na kategorie wiekowe oraz drużyny, zespoły rodzinne i uczestnicy indywidualni.

 

Zwycięzców i zdobywców pucharów tegorocznego Grand Prix w Marszach na Orientację „Zorientuj się na Ełk” poznamy jesienią. O tym, kto stanie na podium, zadecyduje komplet punktów zebranych w każdej rundzie. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, formularze zgłoszeniowe i Regulamin zawodów dostępne są na stronie internetowej organizatora – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

 

em

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015