W sobotę kolejna „Godzina dla Ziemi WWF”. Światła zgasną również w Ełku.

Ełk po raz kolejny włączy się do udziału w akcji „Godzina dla Ziemi WWF”. W sobotę 23 marca o godz. 20.30 na dziewięciu ełckich obiektach publicznych na godzinę zgasną iluminacje świetlne. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do akcji. Zgaście na godzinę światła w swoich domach.

 

Tegoroczna edycja akcji „Godzina dla Ziemi WWF” dedykowana jest ochronie rzek. Dla ełczan, jako mieszkańców miasta, przez którego centrum przepływa rzeka Ełk to szczególnie bliska dedykacja. Dlatego pamiętając, że zmiany zaczynają się od nas samych, zachęcamy mieszkańców do włączenia się w akcję.

 

w najbliższą sobotę w godz. 20:30 – 21:30 zgasną światła na obiektach publicznych: budynki Urzędu Miasta Ełk przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 2 i 4; kamienica przy ul. Małeckich 3; budynek Ełckiego Centrum Kultury przy ul. Wojska Polskiego 47; siedziba Szkoły Artystycznej przy ul. Armii Krajowej 21; Wieża Ciśnień przy ul. 11 Listopada 2,  Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Wojska Polskiego oraz Katedra pw. Świętego Wojciecha przy ul. Kościuszki 16 i most drogowy na ul. Zamkowej. W tym samym czasie można wyłączyć światło w swoich domach i w ten sposób dołączyć do akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

84 − 74 =

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 2

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015