Mikołajkowe Morsowanie dla Sebastiana: Ełckie Morsy zebrały ponad 2000 zł na wsparcie małego bohatera

Podczas mikołajkowego morsowania dla Sebastiana zorganizowanego przez Klub Sportowy Zahartowani, społeczność Ełckich Morsów zebrała imponującą kwotę 2057,60 zł na wsparcie chłopca i jego rodziny. To niezwykłe wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnego morsowania, ale również do okazania solidarności i wsparcia dla małego bohatera, Sebastiana.

 

W imieniu Klubu oraz Sebastiana chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu, kto przyczynił się do zapełnienia puszek. To dzięki Waszym hojnym gestom możliwe było zorganizowanie tego wyjątkowego mikołajkowego prezentu dla Sebusia- mówi Teresa Kumiszcza z klubu Zahartowani.

 

Sam Sebastian miał okazję uczestniczyć w dzisiejszym morsowaniu, co pozwoliło poznać go osobiście. Mimo ogromnego cierpienia i niepełnosprawności, Sebastian emanuje niezłomnym duchem i pozytywną energią. Jest małym bohaterem, który mimo trudności nie stracił nadziei na powrót do normalnego życia.

 

Podczas wydarzenia można było również skorzystać z sauny i balii, a uśmiechy na twarzach sugerują, że to wydarzenie przypadło wszystkim do gustu. Morsowanie to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także do budowania wspólnoty i solidarności.

 

foto: fb Zahartowani

Galeria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015