WGN Nieruchomości
Ełk, ul. Mickiewicza 13
tel. +48 87 610 87 78, fax +48 87 621 33 45
www.mazurynieruchomosci24.pl
Opis

WGN Ełk – to nowoczesne biuro pośrednictwa.

Naszą dewizą jest sprawna i profesjonalna obsługa klientów poszukujących i oferujących nieruchomości. W naszej firmie stawiamy także na wykorzystanie rozmaitych źródeł informacji, zarówno jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów jak i promocję oferowanych za naszym pośrednictwem nieruchomości. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy nasz zespół, poprawiamy efektywność pracy, inwestujemy w rozwój informatyczny i medialny. Wszystko dla Państwa naszych obecnych i przyszłych klientów.

WGN Ełk – jest związane z WGN, więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

WGN – Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami jest największym koncernem obrotu nieruchomościami w Polsce i jednym z największych w Europie. Działa od 15 lat i przez ten czas zdołała wypracować sobie stabilną pozycje na rynku oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferuje usługi pośrednictwa, doradztwa inwestycyjnego, przeprowadzania analiz rynkowych, pomocy formalno – prawnej oraz wyceny rynkowej nieruchomości zarówno w kraju, jak i za granicą.Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz profesjonalizmowi swoich partnerów, WGN stworzyła Grupę WGN, największą ogólnopolską sieć, w której na potrzeby klientów pracuje około 360 osób w biurach na terenie całej Polski i za granicą. Oferty WGN tworzą bazę sieci MLS-WGN i są umieszczane w internetowej ogólnopolskiej sieci ofert nieruchomości rynku wtórnego, pierwotnego i komercyjnego, prezentowanej na portalu www.wgn.pl oraz specjalistyczny com.refe.pl dla nieruchomości komercyjnych. Codziennie do bazy danych wpływa 250-300 nowych ofert. Liczba odsłon w ciągu doby wynosi do 4500 w zależności od dnia tygodnia. WGN, jako jedyne polskie biuro nieruchomości, uczestniczy w międzynarodowych targach nieruchomości: MIPIM w Cannes, ExpoReal w Monachium, Nepix w Kopenhadze, oraz współpracuje przy największych i najbardziej prestiżowych targach nieruchomości w Europie Centralnej – REFE we Wrocławiu.

WGN wydaje 4 miesięczniki regionalne, które obejmują terytorium całej Polski , są to: „Magazyn Nieruchomości – Polska Centralna”, „Pomorskie Nieruchomości”, „Wrocławska Giełda Nieruchomości”, „Magazyn Nieruchomości – Polska Południowa”. WGN współpracuje również z miesięcznikiem ogólnopolskim „Polska Giełda Nieruchomości”.

Grupa WGN wykonała usługi dla ponad 9 000 firm i instytucji polskich i zagranicznych.

Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015