Biuro poselskie Anny Wojciechowskiej w Olecku

We wtorek 28 maja 2024 roku posłanka Koalicji Obywatelskiej Anna Wojciechowska otworzyła swoje biuro poselskie w Olecku. Siedziba mieści się na I piętrze budynku przy ul. Kolejowej 6.

 

Polityczka  Platformy Obywatelskiej powiedziała, że służy pomocą wszystkim, niezależnie od poglądów politycznych.

 

– W ostatnich wyborach do Sejmu dostałam od mieszkańców prawie 19 tysięcy głosów, co było i jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, a także wyraźnym sygnałem od wyborców, że oczekują, bym ich reprezentowała w parlamencie. Moją powinnością jest służyć obywatelom i być dla nich pomocą na tyle, na ile to tylko możliwe.

 

Zapytana o start w wyborach do Parlamentu Europejskiego, Anna Wojciechowska odpowiedziała: „Nam wszystkim powinno zależeć na zacieśnianiu integracji z krajami i instytucjami demokratycznego Zachodu, bo to da Polsce długofalowe bezpieczeństwo. Polska znajduje się w wyjątkowej sytuacji, gdzie nie mamy ani czasu, ani wyboru zastanawiać się nad tym czy z Unią czy bez Unii. My jesteśmy Unią Europejską, jesteśmy jej bardzo mocna i ważną częścią.  Dziś trzeba dążyć do utrzymania i wzmacniania tej wspólnoty, bo to jest gwarancja bezpieczeństwa naszego państwa, całej Europy. Dlatego kandyduję i dlatego tak ważne jest, by w parlamencie europejskim zasiadały siły prodemokratyczne, a przede wszystkim ludzie, którzy świadomi są konsekwencji obecnych zagrożeń płynących do nas ze Wschodu i co się stanie, jeśli dalej pozwolimy szerzyć się populistycznym ugrupowaniom.

 

W wydarzeniu uczestniczyli samorządowcy, m. in. burmistrz Olecka Karol Sobczak, członkowie Rady Miasta i Powiatu. Wójt gminy Kowale Oleckie Krzysztof Locman, tak komentował inicjatywę: „Panią Annę Wojciechowską znam, bowiem przez kilka lat współpracowaliśmy. Pani poseł opracowywała kiedyś naszej gminie strategię rozwoju, co bardzo dobrze wspominam. Na pewno zna problemy i oczekiwania mieszkańców naszego regionu, wiec myślę, że ta otwarcie biura poselskiego w Olecku jest bardzo potrzebną i słuszną inicjatywą”.

 

Wojciech Rejterada przewodniczący Rady Miejskiej w Olecku powiedział – „Bardzo cieszy mnie to, że biuro zostało otworzone w naszej gminie. Bliższy kontakt z panią poseł na pewno da nam możliwości lepszy rozwój miasta”. Swoje nadzieje na współpracę z Anną Wojciechowska wyraził również Tomasz Kosobudzki Starosta olecki –  „Jako przedstawiciel samorządu lokalnego, chciałbym bardzo prosić panią poseł o wsparcie w kwestiach związanych z naszym codziennym funkcjonowaniem jako powiatu. Jestem przekonany, że jako samorządowi lokalnemu wspólnie uda nam się wiele zdziałać”.

 

Janusz Zakrzewski wójt gminy Świętajno, który uczestniczył w uroczystości otwarcia biura, określił priorytety swojej gminy – „Już dziś poruszyliśmy z panią poseł kilka ważnych dla naszej gminy tematów, m.in. służby zdrowia, poprawy infrastruktury drogowej, kanalizacyjnej i wodociągowej”.

 

Posłanka Anna Wojciechowska wyraziła nadzieje, że biuro będzie służyło nie tylko mieszkańcom Olecka, ale i całego powiatu i zadeklarowała chęć współpracy z samorządami.

 

Główne biuro poselskie Anny Wojciechowskiej mieści się w Ełku przy ul. Nadjeziornej 23 lok. B2.
Drugie biuro znajduje się w Piszu przy ul. Gizewiusza 13.
Spotkania z  Poseł Anną Wojciechowską odbywają się po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Kontakt: Tel: 538299927, biuro@annawojciechowska.pl

Galeria

2 odpowiedzi na “Biuro poselskie Anny Wojciechowskiej w Olecku”

  1. Dobry Duch Miasta pisze:

    Jakoś nie było widać transparentów w Białymstoku pani poseł przecież kandydatki do Euro-Parlamentu poz nr3. Tylko były widoczne Protasa i Frankowskiego. Czyżby pani poseł robiła tylko i wyłącznie za Słupa:-(

  2. Wyborcy. pisze:

    Wystarczy sprawdzić na stronach Sejmu jaka jest aktywność Naszej Pani Posłanki.Ma tutaj co robić.Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 5 = 1

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015